ISSN 1337-8481

piatok, 21. júna, 2024

Tématické stretnutie s primátorom, dnes o 17.00 hod. o problematike rekonštrukcie štadióna

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Ing. Zuzana Slahučková, referent komunikácie MsÚ Sereď /   Pripomíname záujemcom, že dnes, vo štvrtok 30. marca o 17.00 hod. sa vo Veľkej zasadačke MsÚ uskutoční v poradí druhé Tématické stretnutie s primátorom. 

Hovoriť sa bude o problematike rekonštrukcie seredského štadióna.

Verejnosť je srdečne vítaná!

 

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Anonym 30. marca 2023, 18:34 – ANO naschval sme ZNOVU a na vlastne naklady obcanom mesta pripomenuli dnesne stretnutie primatora s obcanmi vo veci spackaneho projektu mestskeho stadiona byvalym vedenim mesta (rec je o Tomcanyim a nim riadenymi ludmi).

    Nie je za co…

  2. Pán primátor bol na môj vkus až príliš mierny, miestami až advokátom futbalu v Seredi, podľa môjho názoru mal minimálne prítomným funkcionárom to tam dať poriadne vyžrať, všetky tie predchádzajúce pochybenia a v neposlednom rade, všetky tie klamstvá, čo boli zo strany futbalovej loby vypustené, či na jeho adresu alebo adresu jeho tímu, šplechnúť do očí ako žieravú kyselinu, nie len zmierlivo objasniť. Čo však beriem, že pán primátor zase raz ukázal, že je slušný človek a nebude sa na úroveň takýchto ľudí znižovať. Snáď po tomto všetkom konečne futbalisti videli a pochopili, že pán Kurbel nie je odporcom futbalu, ale venoval tomu toľko času a ochoty nájsť riešenie, že ani kojaca matka svojmu dieťaťu nevenuje toľko pozornosti.

  3. Pan primator super klobuk dolu.Ste dobry.Skusily ste nepodarilo sa.Ale niekto ich mal moznost vyuzit a nevyuzil.Co dalej s nim?Hmmm?Dostane moznost zase na inu akciu a zase nevyuzije??To neeeee.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img