ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Detičky zo ZŠ Juraja Fándlyho na folklórnej súťaži

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Mgr. Žaneta Baudyšová/  Folklórne detičky z našej ZŠ Juraja Fándlyho v Seredi sa v jednu krásnu marcovú sobotu zúčastnili folklórnej súťaži.

Súťaž rozozvučala KD v Križovanoch nad Dudváhom folklórnymi melódiami. Naši malí folkloristi sa na súťaž  pripravovali pod vedením Mgr. Žanety Baudyšovej na folklórnom krúžku. Hrou na akordeón vystúpenie doplnil a obohatil mladý akordeonista Filip Baudyš. Predstavili sa programom pod názvom ,,Zahrajme sa spolu,,. Vystúpenie bolo plné tanca, spevu, riekaniek a detských hier. Programom sme sa spolu všetci vrátili do čias, kedy boli  naši starí a prastarí rodičia deťmi. Vystúpenie si folklórne detičky veľmi užili a zožali obrovský potlesk. Odniesli si cenu ,,Bronzové pásmo,,. Z tretieho miesta mali veľkú radosť. Je veľmi dôležité rozvíjať v našich deťoch lásku a úctu k slovenskému folklóru.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img