ISSN 1337-8481

štvrtok, 13. júna, 2024

Pri venčení na Jesenského ulici mal usmrtiť psíka vlčiak, ktorý mal voľne behať

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Na podnet našej čitateľky uverejňujeme status obyvateľky Serede, ktorý sa šíri sociálnou sieťou s prosbou o zdieľanie, ako upozornenie pre ďalších psíčkarov.

Do redakčnej pošty nám Dominika poslala žiadosť o uverejnenie, aby sa ľudia, ktorí nemajú sociálne siete dozvedeli o tejto smutnej udalosti, ktorá sa stala pri venčení psíka na Jesenského ulici v Seredi.

 

V utorok 29.8. Cca o 20:30h na Jesenského ulici v Seredi napadol a usmrtil nášho LEUŠKA😭 (ktorý bol na vodítku) vlčiak, ktorý behal voľne bez majiteľa. Po výkrikoch mojej maminy vyšli na pomoc ľudia, ale nedokázali ho zastaviť. Nakoniec prišiel majiteľ, ktorý si ho odniesol a nášho Leuška nechal bezbranne ležať na zemi, kým pribehla mamina. ĎAKUJEME❤️neznámemu človeku, ktorý to ešte v ten deň nahlásil. My sme to nedokázali, pretože sme sa lúčili s ním.
Ja som sa o nahlásení dozvedela až dnes, kedy som sa po tých boľavých dvoch dňoch odvážila ísť na políciu a začala to riešiť.

🙏🏻PROSÍM, dávajte si všetci pozor na svojich psíkov, hlavne v okolí Jesenského ulice. Aj na svoje deti, lebo nikto nevie komu a ako dokáže ublížiť ten pes, keď znovu utečie.

Pre nás to je obrovská strata💔. Ale aspoň takto dokážeme zabrániť ďalšej tragédii. Preto Vás prosím, šírte to ďalej🙏🏻
Odpočívaj v pokoji LEUŠKO🖤🕯️. 

 

zdroj: FB
zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. chodte na cyklotrasu smerom na Šúrovce. Spústa psov bez koša a volne behajúcich ich majitelia vyžratí ako korytnačky sa ledva vlečú po cyklotrase a spústa psích exkrementov – čistý smrad. Kde je MP ? prečo nekontrolujú či majiteľ á sáčik na exkrementy? ak nemá pokuta ! El. kolobežky a jebnutí debili na nich idú tak koľko to dá – ďalšia pokuta, na Babetách bežne tam chodia, invalid na 4 kolesovom elektrickom vozíku korzuje po cyklotrase, a pod…..
  Na cyklotrase od Hranice Šúrovce to je pohoda. Darmo iní ľudia,

 2. Voĺne pobehujúceho psa bez vôdzky odchytiť a keď nemá číp tak do útulku odovzdať . Keď ho má, zistiť majiteľa a vziať na zodpovednosť ! Takto to má v meste fungovať a nie alibisticky prehliadať problémy !!! Mesto predsa vyberá daň za psov !!!
  .

 3. Pes do činžiaku nepatrí!
  Každé bytové družstvo to má pokutovať!!!
  Pes patrí na záhradu.Kto nemá dom,má smolu .
  Na psovi nestojí svet .
  Samozrejme,voľne sa pohybovať kdekoľvek psovi,je hazard s iným ľudským životom.
  Každý,kto má doma psa,má v byte smrad,celé telo je napáchnuté,ruší susedov a znečisťuje trávu .Aj moč infikuje prostredie.
  Pes patrí von,nie do bytu!!

 4. Ja tiež keď vidím ako venčia zvieratá na obojkoch a niekedy viacerí za sebou idú do vchodov- činžiakov dávam si otázku to kde sme????V každom byte pes???Fuuuj💩💩 To je teda móóóda🤣🙈🤣🙈Pes patrí na dom🤩

 5. Najlepší venčiaci sú taký čo si „nevšimnú“ že ich zviera sa vyšmochcalo vo výťahu a nechajú to tak👍👍🖤

 6. Toto platí aj pre debila čo venčí pitbula pri detskom ihrisku oproti bazáru. On si myslí ze jeho havko je mierumilovný cucáčik, ale len do okamihu kým mu neprepne a nestane sa nejaké nešťastie… otázkou však ostáva kde sú filzli a prečo nepokutujú týchto arogantných a neprispôsobivých občanov… ďalšia vec pes nad 30cm v bytovke = 500€ na rok poplatok pre mesto a je to vyriešené

 7. Smrad v byte po psovi považuješ za vzťah k zvieratám? Je mi ťa ľúto. Niektorí potom sami žijete ako zver, to už je ako bývanie v psej búde, samé chlpy a smrad. Ako v tom môže človek žiť? No ďakujem pekne.

 8. dnes je v móde predbiehať sa kto je väčší ochranár prírody kto má menšiu uhlíkovú stopu kto vyprodukuje menej co2 lebo ľudstvu hrozí katastrofa kôli oteplovaniu. Bude aj menej kyslíka lebo stromy pri 40 ciatkach strácaju schopnosť vytvárať kyslík Vymýšľajú všeliaké somariny len aby sme vypúšťali menej co2. Keby nechali postupne podochnúť všetkých tých spotvorených psov čo ich chovaju po činžiakoch po celom svete tak by sa okamžite znížili emisie nakoľko pri výrobe žrádla pre psov výrobe vankúšov umelých kostí šampónov a iných zbytočností sa spotrebuje obrovské množstvo energie a vytvorí sa obrovské množ stvo co2

 9. Veru tak a ešte je móda koho psíček je v zime krajšie oblečený🤪 aké má svetielko na sebe…🤭chorýý ľudia🤯chudáci psíci.Čelý život venč.na vodítku.To je život🤣👍

 10. Psov mám rád ale na činžiaku by som to nedovolil ! Chlpy všade… treba to stále chodiť venčiť,to znamná výťahom stále hore – dole. Potom sa netreba čudovať že sa dvíha poplatok za výťah. A zlatú korunu tomu nasadila panička ked sa ten jej podvraťák vykadil hned pred vchodom pod krík. Ani to hovno nedvihla a pes sa prevalil a olizoval si osratý zadok. Vzala ho na ruky a potom sa olizovali na ústa navzájom… no tak toto je už moc ! Tfuj tajbl !

 11. Za kazdeho psa na byte 1000€ rocne,vsade plno vreskotu,hovien,stanky,chlpy,pes patri na dvor nie do cinziakovej budy,aj majitelia tychto bytovych smradov pachnu psacinou.

 12. Vy ste pekne prijebaní ľudia … sa kurva zamyslite , že možno nie každý má na to kupovať si dom tak sú v podnájme … a keď sú pre niekoho z vás starosti chodit venčiť psa nemajte ho ani na dome … lebo očividne mu neplánujete dať ani pozornosť … áno psovi je lepšie keď sa môže vybehať voľne po dvore ale najlepšie mu je keď mu jeho majiteľ dáva lásku a pozornosť …vás by som jebla do klietky na dvore a možno by ste sa zbadali … ide o princíp keď ste to nepochopili … PES MÁ BYŤ NA VODÍTKU ! Treba si na neho dávať pozor aby neušiel a podobne … tak sa kurva starajte o seba a nepíšte jebnuté komentáre …. Je mi ľúto ako dopadol psík a vyjadrujem úprimnú sústrasť majiteľke a jej rodine , ktorá psíka nadovšetko milovala

 13. Ja si myslim, ze tie nenavistne komentare vyssie pise jeden a ten isty dementny polodebil, ktory kedysi padol ksichtom do psieho hovna a dodnes smrdi.
  Dufam, ze rodina ho necha utratit ako besneho.

 14. My psa máme a byt nám nesmrdí.To skôr pri niektorých ľuďoch mi je na zvracanie,lebo nepoznajú antiperspirant. A podľa VZN mesta pes na vodítku byť nemusí.Ak vám to prekáža, riešte to s primátorom.

 15. Toto sú chorí ľudia. NIKTO NA VÁŠ NÁZOR NIE JE ZVEDAVÍ. A keď mám napríklad psa v byte, ten byt neplatíte ale platím si ho ja tým pádom je moja vec či si zaobstaram psa alebo nie. Do toho sa už starať nemusíte. Milujem tento váš prijebaný názor
  Tam sa radšej zavrite do bytovky a nevychádzajte odtiaľ lebo za chvíľu vám bude vadiť všetko

 16. Doba sa zmenila. Ľudia sa snažia nájsť svoje človečenstvo práve v psíkoch. Sme sa mnohí ,,odľudnili,,. Všetko ostatné je predsa doriešené, len to nie je riešené. Ja , keď som mal môjho kamaráta, prišiel som vždy z vonku najviac unavený, musel som dávať pozor na seba, na neho a všetkých ostatných. Nevieme nič o tejto udalosti, tak to neviem ani nejako posúdiť. Ostatné, ako som napísal je jasné. Aj zákonne aj morálne aj ľudsky. Ja som pre psíka zažaloval aj bratov Čechov a potom aj majiteľa, ktorý mi vtedy šteniatko predal. Havkáči patria aj do nášho života a pre mnohých sú všetkým. Len sa im treba venovať a dodržiavať aspoň základné veci. Hav, hav. Zdravím všetkých, čo milujú psíkov a sú tolerantní voči okoliu.

 17. Hahaha niektory jak sa tu opustili ze kto ma v byte psa tak ma smrad a bordel. Vy degesi my mame doma dvoch psikov a su cistotnejsi jak niektory vy co tu pisete. Pekne ste sa tu ukazali jaky ste nechutaci a zvalujete to na psov v byte u susedov. Dufam ze nebyvam ani pri jednom z vas vy hnojaci.

 18. Ahojte ! Zoberte si svojich pyčolízačov na ruky a postavte sa oproti zrkadlu! Áno je to tak vaši psíci vyzerajú mnohokrát lepšie ako vy ich majitelia a v tom je problém! Ste škaredý a s touto predstavou žiaľ musíte žiť a jediný kto to musí s vami vydržať je Váš pes 😂

 19. Tomu veeer, my tak isto mame psa a poviem pravdu že tak čisto v byte nemá väčšina ľudí ako mame my. Pes v byte hneď neznamená smrad a bordel. Toto je ten taky zastaralý názor. Ľudia ktorí sa zasekli v dobe môžu jedine toto povedať. A keď k nám ide návšteva, nie je ani cítiť že by v byte nejaký pes bol.
  Pes ktorý je v byte je udržiavaný, pravidelne vykúpaný, nehrozí aby smrdel ako napríklad dedinský ktorý je 24/7 vonku

 20. Podaktorým tu pekne prepína zo psov na činžiaku. Normálne žasnem. Čo vás do toho komu to v byte ako vonia/smrdí? Ja mám suseda ktorý smrdí ako kopa hovien, dokonca okolo jeho bytu musím chodiť so zadržaným dychom a modlím sa aby som ho nestretol vo výťahu a predstavte si, že psa nemá.
  A sú plemená ktoré by v našich podmienkach v zime vôbec nemali byť vonku na dvore ale ľudia práve tieto plemená majú radi tak si takého psa kúpia a robí im radosť v byte alebo v dome. Čo je na tom?
  Mne príde nespravodlivé že daň cez 30€ platia len majitelia psov. Keď si kúpiš koňa a budeš ho chovať v meste tak pohoda ale za psa si pekne zaplať. Aj v centre mesta sú domy a kľudne tam môžu trebárs aj prasce chovať a pohoda ale za psa musia zaplatiť. Prečo?

 21. Mudrlanti, pekne ste sa opustili. Urcite niektori ste fajciari. Co tak aj fajciarom zdvihnut dan na 1000€, lebo smrdia a svojim fajcenim a smradom obtazuju aj okolie? Alkoholici? 2000€! Alkoholik a fajciar 4000€? Co vy nato?

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img