ISSN 1337-8481

utorok, 16. júla, 2024

Motorkár po poškodení auta na parkovisku v Seredi arogantne ušiel. Pomôžte ho stotožniť – VIDEO

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dňa 15.8.2023 o 10:26 na ulici Andreja Hlinku v Seredi, pred obchodmi nachádzajúcimi sa pod bytovkou, doposiaľ nestotožnený vodič motorky poškodil riadne zaparkované motorové vozidlo a následne z miesta nehody ušiel. Poškodený vlastník vozidla na polícii podal oznámenie a prípad vyšetruje ODI PZ v Galante.

Verejnosť môže pomôcť pri stotožnení nateraz neznámeho vodiča – ak poznáte nezodpovedného a arogantného motorkára, kontaktujte políciu na tiesňovej linke 158, prípadne, ak chcete zachovať anonymitu, napíšte do diskusie alebo do redakčnej pošty na seredonline@seredonline.sk. Redakcia obratom informácie posunie konkrétnemu orgánu PZ. Ďakujeme.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Veď určite je na veľa mestských kamerách. Ale majiteľ auta asi nepatrí k vyvoleným pri ktorých „kamera nebola otočená“.

  2. Yepozlesa 17. augusta 2023, 17:00 ze to tvoj tatko nestrekol tvojej mamke radsej do huby :D. Potom vznikaju taketo individua ako ty. Myslim ze nebude problem najst toho debila. Aj dalsie prevadzky tam maju kamery a urcite aj mestske kamery pomozu. Drzim palce nech sa ten potkan najde.

  3. Kamery v Seredi slúžia len na to keď zastavíš na v zákaze aby ti poslali pokutu. keď sa niečo stane tak nefungujú alebo sú otočené inam .

  4. NO TENTO KRÁT KAMARATI MOJI TO MAČKA NIEJE.DUFAM,ZE UŽ TO VŠETCI VIETE?ŽE JE DOMA.PRE NEDOSTATOK DÔKAZOV 😂😂😂

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img