ISSN 1337-8481

pondelok, 15. júla, 2024

Slávistky súťažili počas víkendu na turnaji v Kolárove

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

HK Slávia Sereď /  Staršie žiačky počas víkendu súťažili na turnaji v Kolárove – ideálny a úspešný štart prípravy. Veľké očakávania nastavil hneď úvodný zápas, keď baby vo výbornom zápase prestrieľali Dunajskú Stredu 28:27.

Ďaľšie zápasy baby odohrali v pohode a dosýta si zahrala aj lavička. Postupne sme porazili Lehnice (29:13), Nesvady (33:26) a Tatabányu (29:15). Vo vyraďovačke si naše hádzanárečky poradili s Kolárovom (24:14) a Topoľníkmi (17:9) … a už sa črtala finálová odveta s DS. Finále bolo vyhecované a dramatické každú jednu sekundu, baby dreli a takmer počas celého zápasu boli v miernom vedení. Ešte 3min pred koncom udržiavali náskok o 3 góly, DS však potvrdilo svoju kvalitu – do konca stretnutia vyrovnali na konečných 20:20 a posunuli finále do sedmičkového rozstrelu.

V sedmičkách sme padli v desiatej sérii … bola to síce bolestivá prehra, ale poučná – v riadnom hracom čase sme počas víkendu zaznamenali v súbojoch s DS 1 výhru a 1 remízu. Veríme, že tieto výkony a výsledky dievčence prenesú aj do ostrých ligových zápasov.

Za najlepšiu brankárku turnaja bola vyhlásená naša Nela Chynoradská.

HK Slávia Sereď v Kolárove reprezentovali:

Nela Chynoradská, Ema Sojková, Bianka Nagyová, Lea Fogelová, Laura Ončová, Zara Sojková, Ema Chynoradská,  Nina Štrbová, Kristána Bediová, Lily Kreháková, Alexandra Sojková, Tatiana Sojková, Ella Gejdošová

Baby, gratulujeme a dík za ďalší skvelý zážitok.

 

Projekt je realizovaný s finančnou podporou mesta Sereď.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img