ISSN 1337-8481

nedeľa, 3. marca, 2024

Šiesty Športový štvrtok pre mládež v Seredi sa uskutoční 31. augusta od 16.00 hod. na Jelšovej ulici v areáli TJ Rozkvet.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Marek Čulaga, koordinátor práce s mládežou v meste Sereď /  S prípravou programu pomôže tím TJ Rozkvet pod vedením pána Petra Martiša. História TJ Rozkvet siaha do roku 1988. Cieľom občianskeho združenia je okrem iných aj podporovať rozvoj mládeže v oblasti kultúrnej, spoločenskej a športovej. V roku 2023 TJ Rozkvet oslavuje svoje už 35. výročie.

„Radi podporíme podujatie ktoré zviditeľní aj našu činnosť a priláka nových ľudí, ktorých aj v našom občianskom združení potrebujeme. V Seredi býva veľa ľudí, no nie každý chce pomôcť, preto verím že sa nám postupne podarí získať do tímu aj niekoho nového,“ povedal o šiestom Športovom štvrtku Peter Martiš z OZ TJ Rozkvet.

Mladí sa môžu tradične tešiť aj na ďalšie zaujímavé športy ako stolný tenis frisbee, futbal, basketbal či bedminton a rodiny s deťmi na animátorov, ktorí pripravia súťaže pre tých najmenších účastníkov. Augustové popoludnie naplní aj hudba a najmä príležitosť stretnúť sa a zoznámiť s ďalšími mladými ľuďmi z nášho mesta.

Novinkou na najbližšom Športovom štvrtku bude možnosť vychutnať si dúšok kvalitnej kávy zdarma, od značky Zereth coffee, ktorá je sponzorom najbližšieho štvrtku.

Športové štvrtky sú organizované koordinátorom práce s mládežou mesta Sereď a v spolupráci so ZŠ J. Fándlyho Sereď, ktorá poskytuje športové náčinie práve pre túto príležitosť. Vstup je voľný.

Prečo vznikli Športové štvrtky?

Mesto Sereď sa chce venovať dlhodobému rozvoju práce s mládežou. Jedným z krokov podpory mladých je vytvorenie pravidelného podujatia, ktoré dostali názov Športové štvrtky. Každý štvrtok do konca septembra majú mladí v našom meste možnosť tráviť svoj voľný čas zmysluplne a pod záštitou mesta. Vo štvrtky od 16:00 hod. je príležitosť sa neformálne stretnúť, rekreačne si zašportovať a spoznať nových mladých ľudí. Podujatia sa konajú vždy na inom verejnom športovisku mesta Sereď.

Pozrite si harmonogram Športových štvrtkov na september 2023:

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img