ISSN 1337-8481

utorok, 16. júla, 2024

Program Denného centra pre seniorov na september a október 2023

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Denné centrum pre seniorov na Jesenského ulici po prázdninách obnovilo svoju činnosť. Mesiace september a október sú doslova nabité rôznorodým programom.

9. 9. je zorganizovaný zájazd na vinobranie do Modry, 13. 9. sa záujemcovia môžu zúčastniť kúpania v Pol’nom Kesove, 12. – 14. 9. sa v centre bude konať výstava ovocia a zeleniny, 19. 9. je naplánovaná návšteva koncertu „ŠLÁGER KLUB“ v Dome kultúry Sereď, 21. 9. sa budú konať Športové hry seniorov DC.

5. 10. si seniori upravia kvetinové záhony a okolie centra počas jesennej brigády, 7.10. sa bude konať Okresná prehliadka speváckych súborov JDS v Dome kultúry Sereď, 11.10. sa odohrá turnaj v bowlingu v Dolnej Strede, 12.10. je naplánovaná mestská oslava mesiaca „, ÚCTY K STARŠÍM“ v Dome kultúry Sereď, 19.10. sa Deň „ÚCTY K STARŠÍM“ oslávi aj v centre s hudobnou skupinou „NAŠI“, 24.10. sa bude konať spoločenské stretnutie s posledným prepravcom na dolnom toku Váhu, včelárom, rozprávačom a cestovateľom.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img