ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Anita z Galanty je nezvestná. Pomôžte polícii pri pátraní – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

OR PZ Galanta vyhlásilo dnes 30.3.2023 pátranie po nezvestnej 33 ročnej Anite Angelovovej z Galanty.

Popis osoby a oblečenia nie je známy.

Ak ste nezvestnú ženu niekde videli alebo máte informácie, kde by sa mohla nachádzať kontaktujte prosím políciu na č. 158.

Ďakujeme.

zdroj: minv.sk

– – –

AKTUALIZOVANÉ

Nezvestná žena bola dnes políciou vypátraná.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. TÚ GUNDŽU NEMA AZ TAK LUXUSNE NAPYCHANÚ ,, KAČ ,, KÁČ ,, KÁČ ,,, 🤣🤣🤣🤣🤣🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦤🦤🦢🦢🐋🦆🦆🦆🦆🦩

 2. Anonym 31. marca 2023, 8:45 – nie, nie je to dovoleny uroven SEREDONLINE, ale dosiahnuta uroven v spolocnosti.

  SoL je podpisane pod kazdym prispevkom, ktory pochadza od SOL a za kazdym prispevkom co do obsahu aj stojime.

  Ulohou media je dokumentovat skutocnost a aktualne dianie v spolocnosti. Diskusia je „len“ obrazom vyvoja spolocnosti.

  Zo splocnosti sa vytratila moralka a etika. Ludia stracaju zakladne pudy sebazachovy a kludne idu za ciaru, ku ktorej by sa pred desatrocim ani nepriblizili. Je to chybou elit, ktore nezakrocili vtedy, kedy bol este na ucinne zakrocenie cas.

  Vyzyvali sme k tomu politikov, policiu, prokuraturu aj justiciu davno a robime to systematicky. Kompetentne organy stav ignoruju, minimalne toleruju.
  Aj diskusia je teda vysledkom NEkonania kompetentnych tam,kde konat bolo a je ich povinnostou.

  Je smutne, ze v zaujme vlastnej propagandy mentalne ako autor prispevku nemate ani na to, aby ste spravne analyzovali kto je za svoj prispevok zodpovedny. Moralne aj pravne.

 3. takze p.Majko ked o Vas napisem ,ze ste kokot,tak to nezmazete?nechate to aby verejnost videla kam az klesla?preco su potom niektore komentare mazane?

 4. špic 2. apríla 2023, 13:24 – vidim, ze navod na pouzitie diskusie nepomohol.
  Tak odpoviem konkretne.

  Mimo ine, nevymazanie Vami napisaneho prispevku svedci o mentalnej urovni a primitivizme Vas osobne.

  Zaroven to svedci o este horsej veci a tou je Vasa vlastnost ANONYMNE arogantne a chrapunsky utocit na konkretnych ludi a to VEREJNE.

  Svedci to o Vasom pravdepodobne komplexe a ventilovani svojho uchylneho spravania primitivnymi pokusmi ANONYMNE inych VEREJNE ponizovat.

  Diagnoza? Neviem, nie som odbornikom. No jednoznacne nepatrite do spolocnosti normalnych ludi, nepatrite do diskusie sem na SOL.

  Aj ked ani len nedufam, ze Vasa zvratena moralka postaci na zamyslenie sa nad svojim biednym zivotom, predsa len sa spytam – staci takato odpoved?

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img