ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

Vernisáž výtvarných diel “Jasenovac“ bývalý koncentračný tábor

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Vážené dámy, vážení páni,

SNM-MŽK-Múzeum holokaustu v Seredi

Vás v spolupráci so Srbskou ortodoxnou cirkvou – Diecézou Slavónie

srdečne pozývajú

na vernisáž výtvarných diel

“Jasenovac“

bývalý koncentračný tábor.

Vernisáž sa uskutoční 4. apríla 2023 o 17.00 hod. v priestoroch Múzea holokaustu v Seredi na Kasárenskej 1005.

Výstava predstavuje výtvarné diela sestry Marije z pravoslávneho kláštora v Jasenovaci. Genius loci miesta ju inšpiroval k namaľovaniu série 25 obrazov.

Hlavným rečníkom na podujatí bude slavónsky ortodoxný biskup Jovan z Biskupstva Pakracu a Slavónie.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Očuj ty trúba Jehovova 14:05 či čo si to. Ak dokážeš to čo ja,potom tu komentuj ! Inak si u mňa iba za blba čo machruje cez internet ty nula !

  2. Ked sem napíšeš pravdivo celé svoje meno,inak ťa považujem za zbabelca bez gulí ! Keby pán Majko chcel,tak ti niečo naznačí,ale on nechce…
    Nezdieľam jeho neoliberálne presvedčenie,preto som v nemilosti.
    Teraz sa pochváľ ty čo si zač,ako sa voláš a čo si (ne)dokázal !

  3. Cha chááá ! Tak ste tu poniektorí dudý a tupý že považujem za zbytočné s vami strácať čas.
    Pekný večer prajem !

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img