ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

Program Denného centra pre seniorov na apríl a máj 2023

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Denné centrum pre seniorov opäť pripravilo pre svojich členov na nasledujúce dva mesiace zaujímavý program.

Hneď 1.4. sa bude konať stolnotenisový turnaj mužov a žien. Brigáda na vyčistenie okolia centra na Jesenského ulici sa uskutoční 4.4. Zdravotná prednáška s meraním tlaku a cholesterolu je pripravená na 18.4. Šláger koncert zabaví seniorov 21.4. Záujemcovia sa 28.4. môžu prihlásiť na zájazd do Nitry na výstavu kvetov, nábytku a bývania. 30.4. sa bude konať tradičné stavanie mája.

Ďalší zájazd do Nitry s prehliadkou pamiatok bude 5.5. Všetkých určite poteší koncert venovaný mamám s Dušanom Grúňom, Martinom Jakubcom, Božankou a Duo Rytmusom. 11.5. bude súťaž o majsterku v petangu. 14.5. bude v centre oslava Dňa matiek. Milovníci kúpania si môžu 17.5. zájazd do Poľného Kesova.
23.-25.5. je pre záujemcov naplánovaný trojdňový výlet B.Štiavnice, Betliara a Tatier. Tí, ktorí ostanú doma si môžu užiť 24.5. divadelné predstavenie v DK v Seredi pod názvom Čudné popoludnie Dr. Zvonka Burkeho. No a 30.5. si v petangu zmerajú sily muži.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img