ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Slávnostné oceňovanie učiteľov v Seredi

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Pri príležitosti Dňa učiteľov sa dňa 29. marca 2023 konalo v obradnej sieni na Mestskom úrade v Seredi slávnostné oceňovanie pedagógov. Podujatie sa každoročne koná pod záštitou školskej, športovej a bytovej komisie. Ocenení boli pedagógovia z materských, základných a stredných škôl, ktoré sa nachádzajú na území mesta Sereď ako aj učitelia voľno časových aktivít a učitelia za mimoriadny a celoživotný prínos v oblasti školstva. Ocenenie im bolo udelené na základe rôznych aspektov, ako je kvalita výučby, vedenie triedy, komunikačné zručnosti, profesionalita, angažovanosť, vzťah k žiakom či etika. Slávnostného ceremoniálu sa zúčastnila viceprimátorka Mária Fačkovcová, vedúca oddelenia ŠKRaŠ Silvia Kováčová, predsedkyňa ŠŠaB komisie Slávka Kramárová ako aj zástupcovia poslaneckého zboru a mestského úradu.

Učitelia zohrávajú kľúčovú úlohu pri formovaní budúcnosti žiakov a študentov. Vďaka ich práci sa rozvíjajú talenty a schopnosti jednotlivcov. Oceňovanie učiteľov je dôležitou udalosťou pre mnohé mestá či obce a organizuje sa na počesť významného prínosu pedagógov v oblasti vzdelávania. Ide o formu poďakovania za ich prácu, mimoriadne zásluhy ako aj vynikajúce výsledky v oblasti výchovno-vzdelávacieho procesu. Udeľovanie ocenenia zároveň motivuje ďalších učiteľov, aby zlepšovali svoj výkon a usilovali sa o dokonalosť vo svojej profesii.

Na slávnostnom akte oceňovania patrilo úvodné slovo viceprimátorke M.Fačkovcovej, ktorá mimo iného učiteľom povedala: „Dovoľte mi v mene svojom ako aj v mene poslancov MsZ a členov ŠŠaB komisie poďakovať Vám za Vašu prácu. Veď Vašou zásluhou fungujú naše školy v meste už dlhé roky. Oceňujeme Váš profesionálny a ľudský prístup k žiakom, k práci, k prezentácii školy i nášho mesta.“ Slova sa ujala aj predsedkyňa ŠŠaB komisie S. Kramárová. V príhovore zaželala všetkým zamestnancom škôl a školských zariadení príjemné pracovné prostredie, vnímavé a spokojné deti ako aj ústretových rodičov. Ocenených bolo celkom dvadsať pedagógov a zamestnancov školstva v ôsmych kategóriách. Za svoju prácu si prevzali ďakovné listy a finančný dar z rozpočtu mesta vo výške 50 eur.

V kategórii PEDAGÓG I. STUPŇA boli ocenení:

• Mgr. Ľubica Holičková – ZŠ Jana Amosa Komenského
• Mgr. Mariana Jomová – Špeciálna ZŠ
• Mgr. Renáta Vranovičová – ZŠ Juraja Fándlyho

V kategórii PEDAGÓG II. STUPŇA boli ocenení:

• PaedDr. Daria Braunová – ZŠ Jana Amosa Komenského
• Mgr. Andrea Kabrhelová – na ZŠ Juraja Fándlyho

V kategórii ODBORNÝ ZAMESTNANEC boli ocenení:

• Mgr. Marcela Báťová – ZŠ Jana Amosa Komenského

V kategórii PEDAGÓG VOĽNOČASOVÝCH AKTIVÍT boli ocenení:

• Andrea Gamanová – ZŠ Jana Amosa Komenského
• Mgr. Mário Chudík – ZŠ Juraja Fándlyho
• Bc. Jarmila Katarína Lehoczki – ZUŠ Jána Fishera Kvetoňa

V kategórii PEDAGÓG STREDNEJ ŠKOLY boli ocenení:

• Mgr. Alžbeta Tabačková – Gymnázium Vojtecha Mihálika
• Ing. Sylvia Sečenová – Obchodná akadémia Sereď

V kategórii VEDÚCI PEDAGOGICKÝ ZAMESTNANEC boli ocenení:

• PaedDr. Paulína Krivosudská – ZŠ Jana Amosa Komenského
• Mgr. Alena Forgáčová – CZŠ sv. Cyrila a Metoda
• Mgr. Jana Šípová – ZŠ Juraja Fándlyho

V kategórii OCENENIE ZA MIMORIADNY PRÍNOS A CELOŽIVOTNÚ ANGAŽOVANOSŤ boli ocenení:

• RNDr. Iveta Černá – Gymnázium Vojtecha Mihálika
• Zuzana Dobišová – MŠ D. Štúra
• Anna Koštrnová – MŠ Komenského
• Mgr. Erika Sabová – ZŠ Jana Amosa Komenského

V kategórii PEDAGÓG, KTORÝ MA NAJVIAC INŠPIROVAL K ROZVOJU boli ocenení:

• Ing. Peter Kostolányi – ZŠ Jana Amosa Komenského
• Mgr. Iveta Labajová – ZŠ Juraja Fándlyho

Bližší opis si môžete prečítať kliknutím na odkaz : ocenení učitelia

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img