ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

NAKA dnes v Seredi zadržala osobu podozrivú z drogovej trestnej činnosti. Komunikácia zadržanej bola mimoriadne vulgárna – VIDEO

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

… a tak si tu v Seredi žijeme …

Upozornenie: Komunikácia zadržanej voči verejnosti zachytená vo videu je len pre silné žalúdky.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Urážate len romov lebo v seredi iný nepredávajú že vy radisti tam sú veľké gangy a prečo polícia nič nerobí lebo sú dobre platený a v Galante sú veľké gangy a kovesova je s nimi aj polícia tak sa treba uvedomiť čo píšete

  2. PSYCHOPAT ŠIMEK A SPOLOČNÍCI SI CHODILI OD TAKÝCHTO PREDÁVAŤ DROGIČKY A HLAVNE PIKÍČKO A POTOM IM JEBALO ODPORNÝ nejaký ŠIMEK PETER seredsky Netvor

  3. Ja nie som rasista, ale keby je bieli tak drzí už dostane pelendrekom po hlave. Takže tak. Nuž je pravda že drogy predáva kade kto. Či už bieli alebo rómovia. Dokonca zneužívajú na to aj malé deti čo je dosť smutné.

  4. Táto vždy smrdela do okruhu 20 metrov a v čakárni vedela zahrať taký astmatický záchvat, že by jej aj doktor House uveril 😆

  5. tak neviem ale keby som ta tetka tak by som urcite nehovoril ze tebe predavam urcite by som hovoril menej nez viac 😀

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img