ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

V byte na Železničnej ulici v Seredi horel adventný veniec – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR HaZZ Trnava |MM| Dňa 8. decembra 2022 po 15-tej hodine zasahovali seredskí hasiči pri požiari prízemného bytu na Železničnej ulici v Seredi, okres Galanta.

Spozorovaný požiar ohlásili susedia z vedľajšieho bytu. Do bytu nebolo pre zatiahnuté závesy vidno a  dvere do bytu nik neotváral. Po čase sa na miesto udalosti dostavila nájomníčka a dvere odomkla. V byte prišlo k silnému zadymeniu.

Dvaja príslušníci zasahovali v autonómnych dýchacích prístrojoch. Požiar sa v byte už nenachádzal.

Vykonaný prieskum ukázal, že išlo o zhorený vianočný adventný veniec, ktorý sa nachádzal na sklenom príručnom stolíku. Sklo odolalo požiaru a veniec po dohorení sám zhasol.

Príslušníci následne celý priestor bytu skontrolovali termovíznou kamerou. Následne bola vykonaná ventilácia prirodzeným odvetrávaním v byte i na spoločnom schodisku.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – vyjadrenie hovorkyne KR PZ Trnava k zásahu polície:

Polícia vykonávala asistenciu kolegom z HaZZ a RZP pri zadymení jedného z bytov na Železničnej ulici v meste Sereď.

Pri udalosti nedošlo ku škodám na majetku ani k zraneniu žiadnej osoby. Z uvedeného nebol dôvod, aby polícia vo veci ďalej konala.

 

– – –

O zásahu hasičov na Železničnej ulici sme vás informovali včera v tomto článku:

PRÁVE TERAZ: Hasiči zasahujú v panelákovom byte na Železničnej ulici

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img