ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Udalosť pri svetelnej križovatke mal včera zaviniť chodec

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Dopravní policajti zasahovali včera 2 krát v priebehu jednej hodiny v meste Sereď:

Pri hoteli Hutník išlo o škodovú udalosť medzi autom a chodcom. Vodič aj chodec mali negatívne dychové skúšky na alkohol. Udalosť bola zavinená zo strany chodca.

Apelujeme nielen na motorových, ale aj nemotorových účastníkov, aby na cestách zvýšili svoju opatrnosť.

Chodci a cyklisti, myslite na to, že v zimnom období prichádza stmievanie skôr, a preto nepodceňujte dostatočné osvetlenie a reflexné prvky.

Vodiči nezabúdajte, že aj napriek zhoršenému počasiu sa na cestách aj naďalej pohybujú chodci aj cyklisti, preto zvýšte pozornosť a snažte sa predvídať. 

– – –

O udalosti sme vás včera informovali v našom médiu tu:

PRÁVE TERAZ: Polícia rieši incident na svetelnej križovatke “Hutník”

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img