ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

PRÁVE TERAZ: Polícia rieši incident na svetelnej križovatke „Hutník“

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď / V tejto chvíli na svetelnej križovatke pri bývalom hoteli Hutník neodbočíte na Cukrovarskú ulicu a to ako zo smeru od centra mesta, tak od železničného nadjazdu a týmto smerom neprejdete ani zo smeru od železničnej stanice.

Polícia rieši ďalší incident priamo za priechodom pre chodcov, kde stojí odstavené osobné auto. Podrobnejšie informácie prinesieme po ich overení.

Jazdite opatrne !!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Mokrá cesta, z ktorej sa všetko odráža, chodci samovrahovia a hlavne to neuveriteľne zlé a slabé osvetlenie ulíc v Seredi, to je blbá kombinácia. Kto toto osvetlenie navrhol a či ho hlavne testoval za dažďa. Namójdušu, keby ho vypli úplne, tak je lepšia viditeľnosť ako s týmto. Zhora to šoférov osvetľuje do očí a na zemi tma.

  2. Celkovo s tými chodcami je to katastrofa. 95% z nich oblečení v tmavom, reflexné prvky žiadne, ale zato sebavedomie, že na priechode som nezraniteľný. Niekedy mi rozum postáva ako vedia vbehnúť na priechod pre chodcov.

  3. Aj to, ako sú nastavené intervaly hlavne ráno, je až neuveriteľné. Pre chodcov je taký krátky, je keď mu zasvieti zelená a urobí tri štyri kroky, prepne na červenú. Ani zdravý a mladý nemôže na zelenú prejsť a nie ešte starší alebo kto má zdravotné problémy. Zato pre vodičov trvá dlho.

  4. Ten interval pre chodcov je v poriadku. Vstúpiš na vozovku a keď naskočí červený panák, jednoducho dokončíš prechod na druhú stranu.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img