ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

PRÁVE TERAZ: Záchranárske zložky zasahujú na ulici M.R. Štefánika – doprava je odklonená

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď/ Práve v týchto chvíľach jednotka HaZZ zo Serede, záchranári a polícia zasahuje pri incidente, ku ktorému došlo na ul. M.R. Štefánika hneď pred kostolom.

Na mieste sú odstavené dve osobné autá. Záchranári poskytli pomoc minimálne jednej osobe a  túto osobu odviezli do nemocnice.

Polícia dopravu na ul. M.R Štefánika odstavila a presmerovala v smere od svetelnej križovatky Hutník okolo MsÚ cez Poštovú ulicu a v smere od autobusovej stanice cez ul. Vinársku.

Zvýšte opatrnosť pri prejazde cez centrum mesta a ak môžete, v tejto chvíli sa tomuto úseku vyhnite.

Bližšie informácie prinesieme po ich overení.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Treba tam osadiť blikačky do asfaltu ako je to medzi kauflandom a billou (keď prší blikačky blikajú ako by mali navigovať lietadlo na pristátie a vy vobec nevidíte či niekto ide po prechode alebo nie)

 2. Jednoznačne treba na prechody lepšie osvetlenie a je potrebná aj osveta chodcom a cyklistom, ktorí buď nie sú osvetlení vôbec, alebo sa spoliehajú na malu blikacku vzadu na bicykli a to, že spredu nie sú osvetlení podceňujú. A vzájomná ohľaduplnosť a predvídavosť vodiči vs chodci a cyklisti.

 3. Keď som dnes križoval autom ulice v Seredi z dôvodu zásahu záchranných zložiek pred kostolom, na dvoch priechodoch pre chodcov som tesne pred nimi zahliadol chodcov neochvejne presvedčených o svojej nesmrteľnosti v tmavom oblečení, ktorí si nelámali hlavu nad tým, či ich vidno. Perličkou bol neosvetlený cyklista tiež v tmavom oblečení, ktorý mi pred autom prebehol tiež s pocitom, že sa mu nič nemôže stať. V týchto svetelných podmienkach počas mrholenia sa všetko odráža a naozaj je ťažké včas spozorovať ľudí, ktorí sa ti chystajú vrhnúť pod auto. Im to dojde až keď ich niekto naberie. Mali by si uvedomiť, že oni vidia osvetlené auto lepšie ako vodič toho auta ich.

 4. neviem kto to bol, neviem kto bol na vine
  ale chodci sa spravaju v seredi jak keby su nesmrtelni, neobzeraju sa, skacu do cesty a len tupo pozeraju pred seba do zeme „vsak debil vodic zastavi, ked ne tak ma zrazi a bude to jeho vina“
  o cyklistoch radsej nebudem nic pisat lebo to je kategoria sama o sebe

 5. Keď pani nešla po prechode pre chodcov a keď šla popri ňom, asi mala dôvod. Aj ja osobne keď je mokrý, ide popri ňom, nakoľko farba je šmykľavá a hlavne tá červená. Pre niekoľkými rokmi u nás padlo na motorke anglický motorkár, ktorý hneď to okomentoval, akými nekvalitnými farbami máme tieto prechody natreté. A čo sa týka správania, všetci nesú vinu, či chodci, cyklisti, kolobežkari ako aj vodiči. A že cyklisti chodia bez osvetlenia a v tmavom oblečení to je naozaj pravda. Neviem na čom šetria. Radšej riskujú zdravie a dokonca život za pár drobných. A tiež štát by nemal šetriť na kvalite farby, aby mohli chodci bez strachu po ňom prechádzať.

 6. Tá pani údajne pri kostole vystupovala z auta a vbehla rovno pod druhé auto čo nestihlo ubrzdiť,len idiot zastaví pri kostole hlavne že pri jednote má parkovisko.

 7. Ten jej manžel sa tam strašne rozčuľoval ,a pritom keby správne parkoval nič by sa nestalo. Ach jo… Má to ťažké teraz. Ešte aj dieťa mali v aute. Snáď bude pani rýchlo v poriadku a pani šoférka čo bola v šoku ešte pol hodinu po nehode to snáď rýchlo rozdýcha. Sorry za gramatiku.

 8. Aj vodič, ktorý ju viezol, a chcel jej uľahčiť, mal ju usadiť na pravú stranu, aby vystúpila na chodník a nie na ľavú stranu, kde vystúpila do jazdnej dráhy. Prechod je v blízkosti zákruty, tam treba naozaj dávať pozor.

 9. Tak chodcom včera išla karta. Obaja, pred kostolom aj pri Hutníku. A vystúpiť zľava na cestu priamo do premávky, to si vyžaduje predsa len nejaké to promile. Je to vzácny dar hádzať sa pod kolesá vozidla.

 10. Teraz riesite pani s 1 %.. Vraj jej chyba.. A ked mal niekto 3.75% a to sa ani neuviedlo a vraj nevinny clovek a chyba sofera.. Hamba tohto statu!

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img