ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

Nehoda pri kostole: Zranená chodkyňa mala vyše 1,5 promile alkoholu v dychu

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Dopravní policajti zasahovali včera 2 krát v priebehu jednej hodiny v meste Sereď:

Na ulici M. R. Štefánika v Seredi, pri kostole došlo k zrážke medzi osobným autom a chodcom. Pri nehode sa zranila chodkyňa, ktorá mala pozitívnu dychovú skúšku na alkohol 0,72 mg/l, čo je vyše 1,5 promile alkoholu v dychu.

Apelujeme nielen na motorových, ale aj nemotorových účastníkov, aby na cestách zvýšili svoju opatrnosť.

Chodci a cyklisti, myslite na to, že v zimnom období prichádza stmievanie skôr, a preto nepodceňujte dostatočné osvetlenie a reflexné prvky.

Vodiči nezabúdajte, že aj napriek zhoršenému počasiu sa na cestách aj naďalej pohybujú chodci aj cyklisti, preto zvýšte pozornosť a snažte sa predvídať. 

 

– – –

O včerajšej nehode sme vás informovali v našom médiu v tomto článku:

PRÁVE TERAZ: Záchranárske zložky zasahujú na ulici M.R. Štefánika – doprava je odklonená

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Mozno keby su každých 5 metrov 1.5 metrové oranžové stĺpiky zo svetialky a neónovo zeleným obrysom po každej strane a v strede vozovky tak by sa to nestalo!

    Či…

  2. Dufam, ze vodic auta pojde do basy za opitu sprostu picu, co skace pod auta ako na trampoline. Samozrejme to myslim ironicky, lebo v nasom state keby ti skoci pod auto pica co ma 4 promile a nebodaj by si natiahla sval tak ta zavru na 50 rokov do basy lebo ty si vodic a ty mas predvidat

  3. Presne, co je na konci clanku. Neni nad to, ked mrholi, je tma a chodci, ale aj cyklisti, vyjdu na cestu na komplet v tmavom oblečení. Keby si aspon reflexne prvky dali. Darmo cesta svieti, ked je zlá viditeľnosť a prší. Reflexné prvky chodca zvýraznia, ked ho auto osvieti a šofér môže reagovať. Reflexná páska za 1 euro ho môže zachrániť.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img