ISSN 1337-8481

utorok, 18. júna, 2024

Výhodu budú mať iba tí, čo nemajú čo skrývať.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Potravinový Semafor bude aj na Trhoviskach!

Jedným ťahom vyriešime zeleninových vekslakov na trhoviskach, ako aj podvodníkov v obchodoch. Preukazovanie povodu tovaru bude totiž už aj súčasťou trhovisk a predaja z dvora. Včera to bol minister Mičovský, medzi tým tlačovka o štátnej kafilerii a poľnej policii, dnes to bola tlačovka ohľadom 1.2 eur miliónového podvodu s názvom NKP, dnes bol ako hosť poradiť riaditeľ ŠVPS Prof. Bires. Spoločne sme dnes našli jednoduché a účinné riešenie na podporu predaja produktov malých a stredných poctivých výrobcov, roľníkov a chovateľov.
Výhodu budú mať iba tí, čo nemajú čo skrývať. Iba tí, ktorí predávajú kvalitné produkty, v rámci makrobiotiky, teda regiónov. Na trhy chceme zaviesť kategóriu 2. Preukázateľný Pôvod!

Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. to : Patrick Linhart:
    No skvelé, ako bude preukazovať pôvod ponúkaných produktov na trhovisku nejaký drobnochovateľ alebo babka s rajčinami z vlastnej záhrady? Rád by som poznal ako dať zeleninovým vekslákom jedným ťahom mat.
    Alebo to bude len ďalšia príležitosť ako rozšíriť beztak prebujnelú byrokraciu? Napíš niečo k tomu, lebo mi to tu akosi chýba.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img