ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

Miloš K., autor textov na sklách sa v diskusii predstavil plným menom a počmáraného majetku po ňom zostalo pravdepodobne viac

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď / O nápisoch na sklách banky a potravín v OD Jednota sme napísali už dva materiály. Na základe výbornej práce hliadky Mestskej polície bol autor – páchateľ nápismi poškodzujúci cudzí majetok zadržaný v podstate priamo pri čine. Hliadku síce oklamal tvrdením, že má zákazku z banky, no policajti jeho totožnosť mali zistenú a tak jeho identifikácia dodatočne je bezproblémová.

Ťažko chápať postoj, rozmýšľanie a konanie Miloša K., keď stačil jeden z našich článkov na to, aby sa k svojmu činu verejne priznal a to nielen k samotnému činu, ale čitateľom veľmi podrobne, i keď chaoticky popísal motív svojho konania.

Na základe našej výzvy nám do redakcie poslal čitateľ SOL ďalšie fotografie dokumentujúce počmáranie ďalšieho tentokrát verejného majetku obdobným spôsobom ako sme videli v predchádzajúcich článkoch a to na workoutovom ihrisku za parkom.

Už nám zostáva len počkať, či polícia vyhodnotí konanie Miloša K. ako trestný čin, alebo priestupok a aký trest za jeho konanie bude nasledovať.

Ďakujeme čitateľovi Erikovi za zaslanie fotografií.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. prečo riešite LEN Miloša K. Keď ten altánok je celý popísaný ? je do neho vyškrabované a písané CENTROFIXKOU. A je to tak na viacero miestach a toto sa tu nikdy neriešilo, že Mládež ničí majetok mesta. A v tom meste sa toho nerieši oveľa viac a polícia s tým nič nerobí.

  2. anonym mozno preto riesia Milosa K. lebo poznaju jeho identitu. Podla mna kazdy, kto pocmara okna, fasadu, lavice, schodiska je chory bastard. Takemu nie ze pokutu dat ale aj riadne po papuli.

  3. zaostalý idiot ktorý v živote nič nevytvoril – len ten môže ničiť veci, ktoré slúžia každému. Keď toto vidím, hneď viem z akým hlupákom máme do činenia.

  4. policajti by mali podla pisma zistit kde vsade pisal. Pri kauflande ako je odstavisko na voziky cele popisane cinziaky na cukrovarskej popisane a vsetko jedno pismo

  5. Menovaný MILOS K. rozbil sklo na rozhlasovej kabíne na seredskom štadione na tribune,komfortne tam prespáva,vykuruje si tam olejovým radiatorom napojeným na mestku elektrinu a nikomu to nevadí,chodte sa tam pozrieť ako to tam vyzerá…

  6. toto ani nie je „sprayer“ – toto je len posledné h*vn*, vyčarbať sa tak, že sa to ani nedá čítať a ešte si na tom degeš zakladá. V meste nie je ANI JEDEN reálne dobrý sprayer, ktorý by robil kompakt obrázky, kvalitné grafiky, len hentákí chudáci čo nevedeia ani písať. To je urážka writerov hento.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img