ISSN 1337-8481

štvrtok, 25. apríla, 2024

Polícia riešila dve nehody s motorkami. Jedna z nich skončila vážnym zranením

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Policajti včera zasahovali pri dvoch nehodách s účasťou motocyklistov. Ani pri jednej z nich policajti alkohol nepotvrdili.

NA R1 NARAZILI DO ZVODIDIEL A AUTA

Na diaľnici R1 mal, krátko pred obedom, naraziť 42 ročný motorkár do pravých zvodidiel pri obci Vlčkovce. To ho malo odraziť do ľavého pruhu, v dôsledku čoho spolu so svojou 55 ročnou spolujazdkyňou spadli na zem. Motocykel mal potom ešte naraziť do auta Suzuki Swift, ktoré v tom čase išlo v ľavom pruhu.

Po nehode museli oboch jazdcov ošetriť v trnavskej nemocnici.

V PIEŠŤANOCH NEDAL PREDNOSŤ SKÚTRU

Len o niekoľko hodín neskôr došlo k zrážke auta a motocykla aj v meste Piešťany. 70 ročný vodič na aute Škoda Fabia mal vychádzať z vedľajšej ulice, keď si pravdepodobne nevšimol vodiča motorky idúceho zľava po hlavnej ceste. 65 ročný motocyklista už nestihol zareagovať a narazil do bočnej strany auta.

Pri náraze utrpel motorkár vážne zranenie ruky, s ktorým ho museli previesť do nemocnice.

Policajti vodičovi auta na mieste zadržali vodičský preukaz.

Polícia okolnosti oboch nehôd naďalej vyšetruje.

VENUJTE SA JAZDE A SLEDUJTE OKOLIE

Upozorňujeme vodičov, aby sa pri jazde plne sústredili a sledovali situáciu na ceste. Dávajte si pozor a jazdite opatrne!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img