ISSN 1337-8481

štvrtok, 25. apríla, 2024

Výzva na predkladanie návrhov na ocenenie občanov a kolektívov mesta Sereď

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Jednou z možností, ako vyjadriť morálne poďakovanie spoluobčanom a kolektívom za vynikajúce tvorivé výkony a významné výsledky dosiahnuté v rôznych oblastiach verejného života, konkrétne v oblasti vedy a techniky, umenia a kultúry, školstva, športu, zdravotníctva, bezplatného darcovstva krvi a záchrany života, ochrany životného prostredia, pôdohospodárstva a priemyslu, publicistiky a verejného života, sociálnej starostlivosti, charity, cirkvi a náboženských organizácií, bezpečnosti, ochrany verejného poriadku a majetku a iné mimoriadne zásluhy, je navrhnúť ich na niektoré z ocenení mesta Sereď.

V zmysle Štatútu mesta Sereď a všeobecne záväzného nariadenia mesta Sereď č. 5/2012 o udeľovaní ocenení mesta Sereď môže mestské zastupiteľstvo udeliť za vynikajúce tvorivé výkony, ktoré prispeli významným spôsobom k ďalšiemu rozvoju mesta alebo jeho reprezentácii nasledujúce ocenenia:

Čestné občianstvo mesta Sereď

Cena mesta Sereď

Návrh na ocenenie môžu podať obyvatelia mesta Sereď starší ako
18. rokov veku alebo organizácie pôsobiace na území mesta Sereď písomne na Mestský úrad v Seredi

do 30. septembra 2023.

K návrhu na ocenenie je potrebné pripojiť súhlas dotknutej osoby – navrhovanej fyzickej osoby (jednotlivca), ako aj súhlas dotknutej osoby – navrhovateľa v postavení fyzickej osoby. Ak bude navrhovaným, resp. navrhovateľom kolektív, takýto súhlas nie je potrebný.

Vzory návrhov na ocenenie a súhlasy dotknutých osôb sú zverejnené na webovom sídle mesta Sereď: www.sered.sk a na pulte prvého kontaktu na Mestskom úrade v Seredi.

Prílohy TU

 

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img