ISSN 1337-8481

utorok, 23. apríla, 2024

Veterán & truck stretnutie potešilo milovníkov motorizmu

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Veteran car club a Oldtimer múzeum v Seredi usporiadali v dňoch 25. až 26. augusta VETERÁN & TRUCK víkend.

Išlo o štvrtý ročník prehliadky ťahačov rôznych svetových značiek, farieb či vybavenia. Návštevníci mali príležitosť obdivovať nielen veľkosť a silu cestných kolosov ale mohli vidieť aj inteligentné systémy riadenia, pokročilé asistenčné technológie a nové riešenia na zníženie spotreby paliva. Do poslednej súčiastky vyleštené ťahače podčiarkli ich elegantný vzhľad. Impozantné stroje sú druhým domovom kamionistov a za volantom trávia niekedy viac času ako s rodinou. Preto bolo hlavnou myšlienkou podujatia predstaviť verejnosti kráľov ciest inak, ako ich vídať na cestách.

Zároveň sa milovníci histórie mohli pokochať aj prehliadkou starých vozidiel a motocyklov. Modely boli vystavené nielen vonku ale aj v priestoroch múzea. O hudbu sa postaral DJ Spartak, no a k dispozícii aj bola dobrá kávička či občerstvenie.

Dobrovoľné vstupné na podujatie bude venované malému Jurkovi z OZ Spolu to dáme. Ide o 9 ročného chlapčeka, ktorému bol diagnostikovaný centrálny hypotonický syndróm. Rehabilitačné cvičenia pre Jurka sú z finančného hľadiska veľmi nákladné a preto sa organizátori rozhodli prispieť na jeho terapie.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
Predchádzajúci článok
Ďalší článok
spot_img