ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. apríla, 2024

Členovia Zväzu vojakov na posedení pri guláši

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Členovia Zväzu vojakov zo Serede sa v sobotu 26. augusta stretli na tradičnom posedení pri guláši. Miestom stretnutia bolo ihrisko TJ Rozkvet v Strednom Čepeni. Podujatie má dlhoročnú tradíciu a koná sa pri príležitosti pripomenutia si výročia SNP. Potešilo všetkých prítomných nielen výborným jedlom ale aj spomienkami na vojenské časy. Organizátorom bol Zväz vojakov SR, klub Sereď.

Posedenia sa zúčastnilo približne 25 členov klubu s rodinami. Účastníkov privítal a úvodné slovo predniesol predseda klubu Ondrej Urban. Súčasťou bolo aj odovzdanie pamätného listu jubilantom Jozefovi Hodálovi, Slavojovi Vydarenému, Viliamovi Vachovi, Milanovi Galgócimu a Jozefovi Filipejemu. Čestné uznanie za dlhoročnú spoluprácu v prospech Zväzu vojakov SR obdržal Michal Kupčík a Slavoj Vydarený.

Výborný guláš pripravil s výdatnou pomocou naslovovzatý odborník Ján Kuruc z TJ Rozkvet. Živá debata o časoch minulých ale aj o rodine, zdraví či politickej situácii trvala do večerných hodín a všetci účastníci odchádzali domov spokojní. Spoločne dúfajú, že táto tradícia bude pokračovať aj v budúcnosti a že sa na nej budú stretávať možno aj ďalšie generácie bývalých vojakov na dôchodku. Veď posedenie je nielen lahodným gastronomickým zážitkom, ale aj príkladom toho, ako spoločné zážitky môžu spojiť ľudí a vytvoriť trvalé puto medzi nimi.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img