ISSN 1337-8481

streda, 24. apríla, 2024

Vodič verejne poďakoval policajtovi, ktorý mu pomohol na R1 pri Vlčkovciach

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Do nášho policajného messengeru nám prišlo milé poďakovanie pre trnavského policajta z oddelenia mýtnej polície.

Npor. Ing. Pavol H. včera zbadal muža, ktorý išiel peši po diaľnici R1, neďaleko obce Vlčkovce. Okamžite pri ňom zastavil a keď zistil dôvod mužovej „prechádzky“, ponúkol mu pomoc.

POĎAKOVANIE OD MLADÉHO VODIČA

„Chcel by som sa veľmi poďakovať príslušníkovi PZ, ktorý mi dnes bez váhania pomohol vyriešiť situáciu .. Palubný počítač mi zle ukazoval výšku hladiny paliva, vozidlo som musel odstaviť na diaľnici a ísť na benzínku peši… Po ceste z benzínky som mal na sebe reflexnú vestu a držal kanister. V tom pri mne zastavilo policajné vozidlo a spýtal sa ma vodič, že čo sa deje… Situáciu som mu vysvetlil a pomohol mi aspoň tým, že má kúsok zobral… Veľmi si to vážim, pretože spravil to, čo nemusel… Ešte raz sa chcem touto cestou naozaj poďakovať príslušníkovi PZ za jeho pomoc“

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Tak to je ozaj vyznamna pomoc. Mily pan vodic. Na tu policajtovu vyplatu, phm a to auto si sa mu poskladal aj Ty, tak sa tu nerozplyvaj.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img