ISSN 1337-8481

štvrtok, 13. júna, 2024

Aj policajti sú na galantských trhoch. Vyskúšaj si opilecké okuliare alebo simulátor prevrátenia.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Policajti z Galanty spolu s Mestskou políciou Galanta a BECEP – Bezpečnosť cestnej premávky si pripravili stánky na Galanstkých trhoch.

AJ BEZ KOLOTOČOV SA TI HLAVA ZATOČÍ

Opilecké okuliare DENNÉ, ktoré imutujú alkohol od 0,80 az do 1,5 promile a
NOČNÉ, ktoré sťažujú chôdzu a budeš sa cítiť ako človek, ktorý má od 2,6 do 3,5 promile.

SIMULÁTOR PREVRÁTENIA – toto si treba naozaj vyskúšať.

Chlapci Ťa poučia, poriadne pripútajú a takýto kolotoč si ešte nezažil. Sedieť v aute dole hlavou a spoliehať sa iba na pás, je naozaj stresujúce.
Garantujeme Ti, že po tomto zážitku už jazdiť v aute bez pásu rozhodne nebudeš.

REFLEXKY A ĎALŠIE UŽITOČNÉ INFO

Okrem toho máme cenné rady o bezpečnosti na cestách, ale aj info AKO SA STAŤ POLICAJTOM.
Ak nad tým reálne uvažuješ, v policajnom stane Ti povieme radi viac.
https://www.minv.sk/?uvod-pracovne-pozicie

Tešíme sa na Teba.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img