ISSN 1337-8481

pondelok, 15. apríla, 2024

„Obete okupácie“ Československa vojskami Varšavskej zmluvy v roku 1968

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Ak niekoho v období,kedy si pripomíname ďalšie výročie OKUPÁCIE Československa vojskami Varšavskej zmluvy pod vedením vtedajšieho Sovietskeho zväzu (nástupníckym štátom je Ruská federácia) z tejto pre nás mimoriadne negatívnej časti histórie zaujímajú fakty, má možnosť dohľadať si ich nielen z odborných zdrojov na internete, ale aj z dostatku literatúry  zhromaždenej v knižnici Múzea totality.

V múzeu nájdete aj túto výbornú publikáciu, ktorá sa však priamo Slovensku venuje málo.

Je na našich historikoch, aby sme sa dokumentovaním histórie Českej republike aspoň priblížili…

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Stále sme obeťou špinavej hry politikov čo ovládajú svet. Pre svetovládcov sme nikto. Na domácej politickej scéne nás ovládajú hlupáci. Trnavský plagiator a spolok okolo neho devastujú čo sa dá. A tá chudera Čaputová všetko podporuje každú špinavost.

 2. Tebe vadi Caputova lebo je inteligentna a ma moralku. (Opak rusofila)

  Taky vitazny Harabin bez charakteru to je prave stelesnenie dezolatskeho volica

 3. taký pekný članok , taký akčný . presne do tejto doby keď bývale vojska varšavskej zmluvy zas bojujú .

 4. anonym 8:35 ty si asi veľa rozumu nepobral ale zas si oddaný myšlienke a čím jednoduchšia tým lepšia , aspon ťa nebolí hlava . 🙂

 5. sa mi paci, ako da dokaze spustit debata o caputovej aj z clanku o historii nasho statu… je vidiet, ze niektori ludia dokazu disponovat len totlanymi kravinami, ktore zavuju od svojich vyvolenych lidrov…

 6. Rusov nechce nikto nikde .
  Oni sa len dovtieraju do zapadnej europy aky krysy a robia tam bordel. Ozrate sibirske makaky.
  Iba nasi milovnici nasilia a netolerancie a socky z uradu prace ich maju radi

 7. Aj ja si pamatam prichod rusov v 68mom,no urcite nic prijemne,ale porovnavat to si irakom,alebo srbskom,sa asi neda,co myslis?

 8. Práve teraz si Gruzínsko pripomína 15. výročie napadnutia Ruskom.
  Máloktorý štát v regióne nemá skúsenosti s ruskou agresiou.
  Rusi metastázujú do okolia ako zhubná rakovina.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img