ISSN 1337-8481

pondelok, 15. júla, 2024

Atletika kraľovala ďalšiemu Športovému štvrtku

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Iniciatíva „Športové štvrtky“ pokračovala vo svojom úspešnom tempe aj tento týždeň, keď sa na atletickej dráhe Základnej školy Juraja Fándlyho uskutočnilo tretie podujatie tohto druhu.

Séria podujatí je koncipovaná na podporu pohybu a zdravia, kedy sa mladí ľudia stretávajú každý štvrtok na rôznych verejných športoviskách v meste. Počas nich majú zároveň vybrané športové kluby príležitosť dostať sa viac do povedomia verejnosti. Prvý „Športový štvrtok“ napríklad spestrili mladí futbalisti z ŠKF Sereď, druhý štvrtok rozprúdili basketbalisti z Lokomotívy Sereď, tentoraz sa prítomní mohli oboznámiť s Atletickým klubom Váh.

Podujatie sa aj tentoraz konalo pod záštitou mesta Sereď a opäť sa stretlo s veľkým ohlasom. To ocenila aj predsedkyňa Školskej, športovej a bytovej komisie, poslankyňa Slávka Kramárová a zároveň vyjadrila vďaku mestu Sereď a všetkým, ktorí stoja za organizovaním týchto športových aktivít. Uviedla: „Sú veľmi dobrou cestou na zmysluplné využitie voľného času detí a mládeže. Všetci si tu nájdu priestor na rôzne hry, zábavu či stretnutia. To je najmä v čase prázdnin veľmi dôležité, aby mladí ľudia nesedeli pasívne doma, ale aktívne trávili voľné dni.“

Štvrtkové popoludnie sa nieslo v duchu zdravej súťaživosti a aktívneho oddychu. Mladí ľudia mali možnosť zapojiť sa do rôznych športových disciplín, vrátane behu pod vedením profesionálneho trénera, bývalého reprezentanta Miroslava Hlúbika z Atletického klubu Váh. Víťazi získali cenu od mesta Sereď, ktorú odovzdal primátor Ondrej Kurbel. Deti a mládež si taktiež mohli zahrať futbal, frisbee, basketbal či bedminton.

,,Som veľmi rád že sme mohli byť súčasťou Športových štvrtkov a tak trochu zviditeľniť aj náš novoznikajúci klub. Od septembra plánujeme pravidelné tréningy s deťmi a mládežou a som rád že už tu ma niekoľko rodičov oslovilo,” uviedol Miroslav Hlúbik, predseda atletického klubu Váh.

Najbližší Športový štvrtok sa uskutoční 17.augusta o 16:00 hod. vo vnútrobloku na ulici Dionýza Štúra.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img