ISSN 1337-8481

pondelok, 22. júla, 2024

PRÁVE TERAZ: Dopravná nehoda pred Šoporňou

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Šoporňa /  Práve v týchto chvíľach došlo k dopravnej nehode pred semaformi regulujúcimi premávku na uzatvorenej ceste z dôvodu rekonštrukcie medzi Šoporňou a Šaľou.

K dopravnej nehode došlo v smere zo Šale na začiatku semaformi riadeného úseku rekonštruovanej cesty v smere do Šoporne.

Na mieste udalosti malo dôjsť k nehode niekoľkých áut a na miesto v týchto chvíľach smerujú záchranári.

Uvoľnite cestu vozidlám a pokiaľ môžete, tento úsek obíďte po inej trase.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Sofer dodavky asi nevenoval riadeniu pozornost a narazil do auta pred nim to narazilo do auta pred nim a to narazilo do auta pred nim. 4 auta ppskodene.

  2. Šoféroovi dodávky zobrať vodičák na 10 rokov. Na takejto ceste nevenovať pozornosť🙏… a čo robí za volantom? Vo vozidlách boli malé detičky, aj bábo, ktoré s rodičmi sedia teraz v priekope. Hrozné.

  3. Neni mozne neexistuje…
    Ze by sa vodic dodavky lepil na zadok autu pred nim ?

    Ako najvacsi kok… Su vodici dodavok (nie kamionov) a potom soplaci na 20 rocnych crepinach po chiptuningu

  4. Kazdy dodavkar je kokot co sa lepi. Raz som jedneho dementa vybrzdil az musel zastat a ja ze ci mi chce zabit decko na zadnych sedackach..

  5. Presne . Aj keď bez decka . Nekukaj do zadu ty trulik . Čo ta je po kom či sa nekdo lepí alebo ne. Raz sa ti to tvoje vybrzdovanie vypomsti ty hovado jeble.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img