ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

AKTUÁLNE: Polícia rieši hromadnú nehodu 5 áut pri Šoporni

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dominový efekt piatich vozidiel pri Šoporni. Jeden nedobrzdil a ďalší štyria boli v sebe

KR PZ Trnava |MM| Policajti aktuálne riešili hromadnú dopravnú nehodu pri obci Šoporňa, pri ktorej sa zranila aj 1 osoba a celkové škody boli odhadnuté na viac ako 12 000 eur.

NA VINE VODIČ DODÁVKY

Vodič na menšom nákladnom aute si pravdepodobne nevšimol situáciu na ceste a skôr ako stihol zareagovať, narazil od auta idúceho pred ním.

V čase nárazu čakali na semafóre, z dôvodu uzávery cesty 4 autá. Náraz bol taký silný, že poškodil okrem dodávky aj ďalšie 4 stojace vozidlá.

Pri nehode sa zranil vodič auta, do ktorého dodávka narazila ako do prvého. Predbežne so zranením ruky bol prevezený do nemocnice.

Policajti podrobili všetkých vodičov dychovým skúškam, s negatívnymi výsledkami.

Presné príčiny nehody sú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania.

 

POZERAJTE NA CESTU PRED SEBOU A „NELEPTE“ SA NA SEBA

Upozorňujeme, že nepozornosť patrí medzi najčastejšie príčiny vzniku dopravných kolízií a nehôd. Dodržanie dostatočného rozstupu je dôležité pre to, aby vodič stihol dostatočne včas zareagovať na situáciu pred ním.

 

O dopravnej nehode sme vás informovali v našom médiu v tomto článku:

PRÁVE TERAZ: Dopravná nehoda pred Šoporňou

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Keby mi v tej Škodovke sedí dieťa, asi tam toho vodiča dodávky rovno prizabijem – je tak ťažké pozerať pred seba a sústrediť sa na šoférovanie?

 2. Vodič dodávky nie je povolanie, ale diagnóza.. 😜 To sú slová dopravného psychológa.
  Viem, že na nich veľa nakladajú.., ale nie vždy pred nim bude stáť osobné auto, keď to nedobrzdí.. 🤷🏼‍♂️

 3. Dodavkari su kári.
  Hlavne ked to je firemna. Jeden prepravca uz neviem kto to mal, pouzil vzdau : jazdim arogantne ? Zavolaj nam.
  Sefko si to s polomozgami snad vybavi

 4. Luka, tak Golf či Ochcávka v dízlu.., to sú najrýchlejšie autá v SR a v ČR.. 😜 Teda aspoň ich vodiči si to myslia. A ten ich pocit nesmrteľnosti..

 5. Teraz tu každý nakladajte na dodavkarov 😂 Vám jebe všetkým asi.. kým sa nič nestane všetci ste ticho 😂 Tak isto ako on ste to mohli byt vy.. každodenne vidím takých ako sme tu každý jeden že spraví chybu.. teraz nevydalo.. dôležité je že všetci žijú a šofér si bude spytovať svedomie či s vašimi blbymi rečami či bez nich.. Niektorý SŠ tu zobuďte 😂 Že by si mu najebal ? Mohol by si ale ty pôjdeš do cpz s ním 😂 radšej hlavu treba používať a pozerať sa v prvom rade na seba.. on dostane čo ma za to čo spôsobil 🫠

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img