ISSN 1337-8481

pondelok, 22. júla, 2024

Protidrogová akcia v Šintave: Zadržanému mužovi sa podarilo z policajnej stanice utiecť, vyhlásené je celoštátne pátranie

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Polícia v Galante vykonala včera akciu zameranú na drogy. Osoba mala pri sebe niekoľko vreciek s podozrením na heroín a iné drogy.

Policajti ju po prvotných úkonoch eskortovali z miesta zásahu na policajnú stanicu v Seredi. Muža umiestnili do predvádzacej miestnosti, odkiaľ sa mu podarilo zatiaľ z nezistených príčin utiecť.

Operačné stredisko vyhlásilo po hľadanom mužovi celoštátne pátranie a policajné hliadky vykonávajú naďalej previerky a zber informácií k jeho zadržaniu. Okolnosti, za ktorých k úteku osoby došlo, preveruje oddelenie kontroly KR PZ Trnava.

Bližšie informácie nateraz nie je možné poskytnúť.

 

O policajnej akcii sme vás informovali včera v našom médiu tu:

PRÁVE TERAZ: Policajná akcia v Šintave

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Dáváte si pozor a nahlaste ho! Ale koho,vy trubky policajne??? Je toto možné už? Duracka sa v hrobě obracia,vy hamranova dobrá policia

 2. No pekne nejaký kamarát policajt zabudol že načo má tú sadu kľúčov..a znenazdajky niekto strác. Pekne krásne každý nástup do radu a pi prstoch vám dať , pretože žiadny iný trest, či iné sankcie im neohrozia.. skôr odmeny za nedbanlivost

 3. Keď tu ideš vychvaľovať Tulejovcov, tak si zrejme taká istá spodina ako oni…a keď je viac takých ako ty, tak sa nečudujem, že svet speje do záhuby…nezabudni, príde niečo podobné ako Sodoma a Gomora

 4. Nemislím drogy tí další sú makačy sú zamestnaný a riadne pracujú a sodomu gomoru máš v hlave .sú to najlepší rómovia akích poznám

 5. KZ PZ Trnava mala zavolat Mestsku Policiu aby Mestska Policia urobila potrebne ukony na zadrzanie osoby pripadne drog. Tato situacia by sa im urcite nestala. Dobre vieme ako to tu funguje ci so statnou policiou alebo mestskou o tom sa ani len nemusime bavit. Skoda ze zakony nepustia a mestska policia nema dostatocne zakony. Stavim sa keby mestka policia ma v rukach take moznosti a zakony ako statna tak v meste by bol uz totalny klud aj co sa tíka nasich zavodnikov verim , ze by sa o to pekne postarali jak o 99% veci v meste. Dufam ze to chlapcom nasledujuca vlada zmeni . Nech si mozu robit svoju pracu na plno.

 6. Trnava preveruje galantský kriminalku to je asi vtip tam je skorumpovaná OCTK a prepojená na galantu a o tom ani nehovorím čo sa deje v Galante

 7. Stará firma, feťák,spodina,toho môžu chváliť len jemu podobný,sa čudujem že ešte žije,pri toľkých oj3boch čo porobil po svete

 8. Čo smejďi píšete spoďina viste dobrá spoďina toľko jedla nezežerete čoje unas boli buďte raďi kebi vám domáci dalí papať aj Romaci vi trubký mačka

 9. Mačka utekaj koľko môžeš keď budeš potrebovať pomoc som tu Ivan S. Mi vieme o com tocime vi seredske zadebnene RINGLE.

 10. Tebe gulku do tej papuli.čo vám je lúto keď sa donho staráte?tam majte hubu nato ako sa na Slovensku žije.

 11. Z vlastnej skúsenosti po x krát môžem potvrdiť, že naši policajti sú neschopný darmožráči! Vyvážajú sa na autách, sociálne výhody a výsledky???

 12. najlepsie na tom je, ze vzdy ked sa nieco deje s nejakou fetkou, dilerom, ci vagabundom z okolia Serede, tak na tejto stranke sa v komentaroch vynoria pologramotne opice, ktore si ho nejakym stylom zastavaju 😀 a rozmyslam, ci je tu take tupe osadenstvo, alebo tu spamuju dvaja, ci traja ludia 😀

 13. Pomaly každý večer sa feťácka spodina grupuje pod mostom, že je problém tade prejsť bicyklom. Alebo kúsok od mosta, smerom ku mlynu pri vode.

 14. No keby ho polícia bola pri zadržaní zranila preventívne, tak by nevládal utiecť. Alebo ho mali ako americký poliši zastreliť. Dõvod streľby by sa našiel. Veď takéhoto Kokota zastreliť musí byť põžitok….

 15. To sú správy „akože poď má jebať“ na čo je komu informácia, že niekto utiekol a je vyhlásené pátranie, keď ten prijebaný autor článku nezverejní, kto je ten podozrivý na úteku. Aby verejnosť mohla spolupracovať. Neuveriteľne zdegenerovaná spoločnosť.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img