ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. apríla, 2024

Dom kultúry Sereď uvádza SEREDSKÉ LETNÉ KORZO

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dom kultúry Sereď uvádza SEREDSKÉ LETNÉ KORZO. 

Každú augustovú nedeľu od 18.00 hod. zažijete na Námestí slobody kultúrny zážitok v podobe koncertu alebo divadla. Na svoje si prídu dospelí, aj deti.

Vstup je voľný!

Ste srdečne pozvaní!

V prípade nepriaznivého počrasie sa kultúrny program uskutoční v divadelnej sále Domu kultúry Sereď.

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Povie niekto tym dvom šašom co kopú v kaštieli, ze tam ziadna priehrada nebola? 🤣 Ved su trapny jak stovka rúra. Preto si zablokovali aj diskusie pod prispevkami, lebo take pixoviny co si vymyslaju nenapadne ani babu jagu. Na KPU maju z toho zabavu kazdy den 😅

  2. ..to si nepochopil ? Je to účelové a keď si si nevšimol, tak už nič iné len o výkopoch ľadovne tu nenájdeš. Toto budú „nezávislé noviny“ až do konca vládnutia „najlepšej „veliacej skupiny v meste. Len som zvedavá kde budú brať na to peniaze na tieto súkromné aktivity.. A keď mi niekto chce tvrdiť ,že to robia zadarmo tak nech sa nedá vysmiať . Tie rôzne žiadosti o dotácie čo vidím na meste pre rôzne skupinky a priestory ,sú bohužiaľ aj naše dane… Takže nič nie je zadarmo.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img