ISSN 1337-8481

sobota, 20. júla, 2024

PRÁVE TERAZ: Policajná akcia v Šintave

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Šintava / V podstate v slepej ulici skončilo auto zastavené niekoľkými hliadkami PZ SR. Práve teraz je auto zo všetkých strán v obkľúčení služobnými vozidlami polície a úspešnosť zákroku potvrdzuje prítomnosť kriminalistického technika na mieste udalosti.

Bližšie informácie prinesieme po ich preverení.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Môžete mu zjesť kokot akurát tak 😉Seredské špiny čo nemajú nič iné na robote len sledovať čo sa kde stane a ako prvý písať na prijebaných stránkach 🤦aký nudný život musíte mať…

 2. Hej vy Seredsky buzerany tak klebetite ja staré kurvy. Co vás je do toho kto co robí?
  a kto to je? starajte sa o seba všetci koľko vás je.Vsetci co tu píšete robíte niečo nezakone inak by ste sa nestarali.Dajte ľuďom už konečne pokoj a každý sa pozrite sami o seba.

 3. Bol to mačka ale čo sa stalo keď im utiekol zo stanice v seredi ? Ozaj má 7 životov jak mačka
  Hádam ta nájdu čím skôr

 4. To naozaj nejde bez tých oplzlých a vulgárnych rečí. Človek keď to číta tak sa musí červenať. Kde to vlastne žijeme. Keď sa chcem k niečomu a k niekomu vyjadrovať, alebo povedať svoj názor tak sa to dá i slušne.

 5. Dodko, veď vieš, ako sa vravi: aký človek, taká reč. Nemôžeme od nevzdelanych hlupákov čakať písomný prejav bez hrubok a inteligentný. A ešte od Rómov. Vzdelanie a múdrosť, to nie je ich silná stránka. Zato sociálne dávky a drogy, to je ono. Česť výnimkám.

 6. Včera tu lietali autá na majákoch. Niečo sa stalo. Ale bolo to až navečer. Takže niečo iné ako toto. Niekto tu písal že utiekol.

 7. Polícia Sereďská to sú trubky na nich nikto nepíše že sú iný keď im utečie rovno s polície a to je jedno kto utečie!!!

 8. Buran zo soporny je ďalší na rade… už keď majú nejakých svedkov za posledné 2 mesiace sa mu to kráti zbytočne sa bude aj sťahovať…

 9. Odpovedám tomu anonimu čo si hovorí čisté zúfalstvo .cigánom možeš akurát vif….ť cicku a zežrať ju ti trúba .a že ti robíš za pár korún zato si móžeš sám

 10. Co mi závidieť že som na podpore a zarábam drogi sú cesta nemám vodičský ale auto áno a aj tak sa vozím ja som tu šéf kerky búda rešpekt…

 11. Jebnuti narod toot vazne …. Ine nemate na starosti len sledovat ludi morkaren a podobne ???? Uz si kazdy pozametajte pred svojim prachom… lebo Vy ste zakon prisam bohu. A pre toho mudreho Majky beats… uz si bol v base ked vies ako to tam chodi??? Kde zijes prosim ta? Pozeras moc serialov asi krimi ze…. Ale co sa da cakat od inteligentov …… to len na dedinach a malych mestsch nemate co robit a tak pisete o ludoch ..

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img