ISSN 1337-8481

pondelok, 22. júla, 2024

Seredskí policajti odstavili tohto „bicyklového fajnšmekra“. Ešte aj bolo naňho vyhlásené pátranie

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| A to nie je zďaleka ešte všetko.

Seredskí policajti počas nočnej služby odstavili tohto „bicyklového fajnšmekra“ priamo v meste Sereď a krátko po pol 2 ráno fúkol do policajného alkotestu 1,23 mg/l alkoholu.

V prepočte mal v dychu 2,56 promile. 40 ročného cyklistu čaká za nočnú jazdu pod vplyvom alkoholu správne konanie a pokuta.

POZITÍVNA LUSTRÁCIA V PÁTRANÍ

Policajná hliadka navyše pri lustrácii osoby zistila, že cyklista si nepreberá súdne zásielky a bolo na naňho vyhlásené pátranie. Muža preto previezli na policajnú stanicu, kde ho vypočuli, vykonali potrebné úkony pre súd a ukončili pátranie po osobe.

PREVENCIA PRE ALKO CYKLISTOV

Ak idete do krčmy „iba na jeden“, tak to rovno choďte pešo. Nemá zmysel si nahovárať, že to tento krát dáte na cyklo limit do pol promile.

A pre ostatných iba toľko – jazdite s rozumom a s triezvou hlavou!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Urcite lepsie byt nadrbany na bajku a zaplatit pokutu ako mat vlastneho brata teplosa a buzeranta. Hanba rodine ked mat clena teplosa buzerantskeho co si s priatelom davaju pevny anal. Ze? Vies o com a o kom pisem 😉 Hanba

  2. Na fejsbúku som sa dočítal že pán Putin Obmedzil práva buzerantov. To je skvelá správa ! Možno im obmedzil aj bicyklovanie…

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img