ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Včerajšia nehoda v Seredi: Zranenú vodičku odviezli záchranári

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Polícia vyšetruje okolnosti včerajšej zrážky vozidiel Škoda Superb a Toyota Yaris, ktorá sa stala podvečer na Novomestskej ulici v meste Sereď.

Podľa prvotných informácii vodič na aute Škoda pravdepodobne nedal prednosť autu Toyota. Pri nehode utrpela vodička Toyoty zranenia, ktoré by však nemali byť vážne. Policajti ani u jedného z vodičov alkohol nepotvrdili. Presné príčiny nehody polícia naďalej preveruje.

 

KR HaZZ Trnava | Hasiči zo Serede zasahovali včera pri dopravnej nehode dvoch osobných motorových vozidiel, pri ktorej prišlo k zraneniu jednej osoby. Zasahujúci príslušníci jej poskytli predlekársku prvú pomoc. Po príjazde záchrannej zdravotnej služby jej bola následne odovzdaná do starostlivosti. Z havarovaných vozidiel prišlo k úniku prevádzkových kvapalín. Na cestnej komunikácii bol vykonaný posyp sorpčným materiálom.

– – –

Ďalšiemu nášmu čitateľovi ďakujeme za zaslané fotografie z včerajšej nehody:

 

Informáciu o dopravnej nehode sme vám priniesli včera v našom médiu tu:

PRÁVE TERAZ: Dopravná nehoda neďaleko autobusovej stanice – AKTUALIZOVANÉ

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. V poslednej dobe v Seredi prestali platil pravidla cestnej premavky a to hlave Daj prednost v jazde! Niektori vodici su tak drzi ze vidia ze ide auto po hlavnej ale oni nemozu pockat a musia odbocit! Ti, co to robite sa spamatajte a ked sa ponahlate, tak chodte trochu skor z domu a bude to Ok.

  2. Sereď 6. júna 2023, 23:07

    Bohužial fúka východný vietor a v najbližších dňoch aj bude premenlivo sa meniť na severozápadný a východný. Keď bude fúkať severozápadný vieš vyvetrať, ale keď pôjde východný musíš zatemniť, všetko zavrieť. Podľa mňa tak dva-tri týždne ešte asi. Ale možno to niekto nevydrží a ukončí to skôr. Ale možno aj nie a zvykneme si ako na všetko si vieme zvyknúť.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img