ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. apríla, 2024

MDD 2023 na Rozkvete

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

OZ TJ Rozkvet /  Stredným Čepeňom sa v sobotu rozliehal radostný spev, hudba a dobrá nálada. Členovia T.J Rozkvet Stredný Čepeň usporiadali oslavu k MDD. Je to ich každoročná dobrá tradícia, ktorá je u detí v Strednom Čepeni veľmi obľúbená a aj tento rok na nej mohli obdarovať cca 50 detičiek.

Tento raz bolo pripravených 9 súťažných stanovíšť, kde deti predviedli svoje zručnosti a zabavili sa. Súťaže ukončili „vodnou vojnou“, pričom deti „zaútočili“ na dospelých vodnými pištoľami a balónmi. Mali ste vidieť tú radosť v ich očiach! Keďže nám počasie prialo, nebránili sa a užívali si zábavu.

Po športovej časti sa deti občerstvili, dostali diplomy a krásne balíčky. Za veľkého potlesku bola akcia ukončená.   Ďakujeme našim sponzorom a každému členovi/nečlenovi, ktorí pridal pomocnú ruku k tejto akcii. Projekt je realizovaný s finančnou podporou mesta Sereď.

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img