ISSN 1337-8481

sobota, 13. apríla, 2024

NAKA v Seredi a okolí: Akcia CROCUTA zameraná na zadržanie páchateľov dopúšťajúcich sa drogovej trestnej činnosti

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Prezídium PZ SR |MM|   Dňa 23.05.2023 bola v meste Sereď a jeho okolí príslušníkmi národnej kriminálnej agentúry vykonaná policajná akcia s krycím názvom CROCUTA.

Akcia bola zameraná predovšetkým na zadržanie páchateľov dopúšťajúcich sa drogovej trestnej činnosti.

Vykonali sme osem domových prehliadok a tri prehliadky iných priestorov.

Zaistili sme metamfetamín, heroín ako aj marihuanu o množstve vyše 500 gramov.

Zaistili sme aj finančnú hotovosť vo výške takmer 10 000 eur.

Vyšetrovateľ obvinil deväť osôb pre obzvlášť závažný zločin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi spáchaného formou spolupáchateľstva.

V prípade v súčasnosti prebiehajú ďalšie procesné úkony, preto bližšie informácie nie je možné poskytnúť.

foto redakcia SOL (Šulekovská ul. Sereď)
foto redakcia SOL (Šulekovská ul. Sereď)

 

O vykonávaných akciách NAKA sme vás informovali v týchto článkoch:

AKTUÁLNE: Polícia zasahuje v Seredi – AKTUALIZOVANÉ

NAKA zasahovala dnes v Seredi na viacerých miestach

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Vinarska prízemie predávajú sa ako teplé rožky, fetaci majú od bytu aj kľúče aj od zadného vchodu a nájomníci nie to nik nevidí. Predávajú to mladé baby dokonca aj dieťa majú v byte…

  2. Ne neni! A je to jedno odkiaľ to viem ale viem tak si ho tu nezastavaj čo mu fajčíš keď sa tu za neho “bijes” 😅😅😅

  3. Pre Kako, 26 . mája 12. 03 . Si pán a dobre píšes a ak si toho Šimeka niekto tu obraňuje tak myslím že je to iba jeho mater . ,🤣🤣🤣🤣jeho mater ktorá mu vychováva dieťa a on ten Pán ŠIMEK ju zato okrádal a vykrádal 🤣🤣

  4. Áno priatelia treba ,nehávať toho potkana špatného gundžavého a stále masného a pupákoveho od pervitýnu tým jeblinákom ktorý ho tu obraňujú ,,, veď on vylezie z base a potom si ich krásne povikráda a okradne a znepríjemní im životy .

  5. Lolo ty mňa nechaj na pokoji!! Ja som Petra nikdy nezastávala ani nebudem to sú jeho sračky!! Tak buďte všetci taký láskavý a nechajte ma na pokoji a aj moje vnúča. Len toľko

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img