ISSN 1337-8481

piatok, 21. júna, 2024

NAKA zasahovala dnes v Seredi na viacerých miestach

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Už v ranných hodinách sme vás informovali o prebiehajúcej policajnej akcii v Seredi. Podľa informácií od našich čitateľov policajné zložky mali zasahovať na viacerých miestach. Na ulici Šulekovskej zasahovali v jednej z garáží, aj za prítomnosti jednotky HaZZ, čo dokumentujú aj tieto fotografie.

Nateraz však ďalšie informácie z Policajného zboru nemáme. Zatiaľ nás hovorkyňa Prezídia PZ SR informovala len v krátkosti:

„Národná kriminálna agentúra realizuje policajnú akciu, avšak vzhľadom k prebiehajúcim procesným úkonom, bližšie informácie nie je možné poskytnúť“.

Ihneď po obdržaní ďalších informácií budeme článok aktualizovať.

foto: redakcia

 

– – –

O prebiehajúcej policajnej akcii sme vás informovali v tomto článku:

AKTUÁLNE: Polícia zasahuje v Seredi – AKTUALIZOVANÉ

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. zasahovali na Šulekovskej v dome kde asi načierno opravujú autá!!! v záhrade majú vraky asi 6 ks!!! tá garáž patrí im… na Moyzesovej zasahovali u Kaduca v jeho ubytovni… ešte boli na Považskom brehu za kolkárnou na Mlynárskej ul….. a u dílera ktorý býva na Vysokej ul.. včera pekná prácička NAKA…

 2. Chvalapanu bohu to nebolo o autách to bolo o piku, cez noc sa tu medzi garážami nonstop bez svetiel vozili, ja ako pracujúci clovek som kvôli ním 2 mesiace nespal!!!! Chvalabohu!!!!! Ďakujeme !

 3. To je Hrachová garáž? Keď zatli bankomatovú mafiu tak to boli tieto garáže. V pondelok sa tam pohybovali pochybne vyzerajúci ľudia, tlstí holokrkání so zlatými reťazami okolo krku.

 4. Toto sú už malé ryby,ale treba aj potkanov pobrať,nech je to tu čisté….
  Ján S. neboj,máš to spočítané,ty srač

 5. Ste tu všetci trapni pravopis a picovini poctatu ste pochopili opakujem kaducova ubytovňa čistá cisssstttaaaa chapenzi trubi viem lebo tu bivam

 6. Nájdu tak možno dosrane plienky to je jedno koľko mám tried hlavne je že som normálni človek ako kazdi iní z vás a niesom skodoradostna a zákerná

 7. Ty najebaná kurva prašivá, budeš tu ľudom jebať do hlavy ako je kadúcová ubytovňa čistá, si myslíš, že ľudia ktorí Vás tam musia trpieť sú fakt mešuge a denne nevidia čo sa tam deje? Ty chceš povedať, že v tejto ubytovni sa nekrútia drogy? Dnes na rohu pri garážach, oproti kamere vyhodené z auta, ktoré bolo u Vás dve striekačky. Ty prašivá sviňa, čo chceš budeš mať, len vydrž.

 8. Tak je tá Hrachová garáž? Tá kde mala bankomatová mafia odložené náradie na vypáčenie bankomatov a obchodov? Myslím si že áno.

 9. Pekne no toto sveci o tom akí sú ľudia zlí a nevedia nič iné len svyhrážať sa no toto je koment vhodný pre políciu

 10. Není to spravodlivé 😀 pikeri to splachnu do hajzla alebo to zožerú a travickarov ubúda lebo to nemajú ako splachnut. Takže večer si nemôžeš dat brcko ale zarovku . Veľmi zle to dopadlo

 11. Alena -neboj už dlho sa vyvážať nebude otázka času kedy si po Matyasa prídu už im nepomôže nič a tam skape vo väzbe všetkých ponatiera aby sa zubami nechtami dostal vonku ani tie jeho kurvy čo má mu nepomôžu

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img