ISSN 1337-8481

pondelok, 4. marca, 2024

Birmovka v Pate

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Počas uplynulej víkendovej nedele sa konala v Pate Birmovka , ktorá bola vstupnou bránou pre viac ako 140 mladých ľudí z Paty a Pustých Sadov, do kresťanskej dospelosti.

„Dary Ducha, ako napríklad múdrosť, sila, rada, a nábožnosť, sú potrebné aj v dnešnej dobe, alebo práve v nej, aby sme si život nepokazili, ale ho využili správnym spôsobom“, to boli povzbudzujúce slová, ktorými povzbudil birmovancov generálny vikár Trnavskej arcidiecézy Peter Šimko, ktorý sviatosť birmovania celebroval.

Mladých ľudí povzbudil veľmi vecnou kázňou a vyzval ich, aby kresťanstvo nebrali formálne, alebo iba nosením kríža na retiazke, ale že pravým znakom kresťanstva má byť ochota priniesť obetu lásky, napríklad aj v manželstve a kresťanskom rodinnom živote, do ktorého ich povzbudzoval.

Krásne pocity zo spoločenstva, kde bolo cítiť radosť, ale aj záväzok žiť život poctivo a slušne podčiarklo aj nádherné slnečné počasie.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img