ISSN 1337-8481

utorok, 23. apríla, 2024

Zbierka Modrý gombík UNICEF a uskutoční od 15. mája

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Mestský úrad / odd. Školstva, športu a kultúry /   Slovenská nadácia pre UNICEF organizuje aj tento rok verejnú zbierku s názvom Modrý gombík 2023. Vyzbierané finančné prostriedky venujú na rozvoj a ochranu duchovných hodnôt, ochranu ľudských práv, ochranu a tvorbu životného prostredia, zachovanie prírodných a kultúrnych hodnôt, ochranu zdravia, rozvoj sociálnych služieb, vedy, vzdelávania a telovýchovy, rozvoj dobrovoľníckej činnosti, rozvojovú spoluprácu a humanitárnu pomoc, obhajobu práv znevýhodnených skupín fyzických osôb a podporu práce s deťmi. Čistý výnos bude na území Slovenskej republiky použitý na rozvoj programov zameraných na zlepšenie duševného zdravia.

V zahraničí pôjde finančná pomoc zo zbierky prioritne do krajín oficiálnej pomoci SR – Južný Sudán, Keňa, Afganistan, Ukrajina a krajiny Blízkeho východu – Irak, Jordánsko, Libanon, Sýria, prípadne v rámci reakcie na novú ad hoc humanitárnu krízu, ak vypukne v čase trvania zbierky. Výnos zbierky bude určený na podporu programov UNICEF Humanitarian Action for Children, prioritne na zabezpečenie ochrany duševného zdravia v krajinách humanitárnych intervencií UNICEF.

Zbierka Modrý gombík UNICEF 2023 bola povolená rozhodnutím Ministerstva vnútra SR číslo SVS-OVS2-2022/043324-003 zo dňa 11. 11. 2022 a zapísaná do registra verejných zbierok pod registračným číslom 000-2022-043324.

Zbierka sa bude vykonávať na celom území Slovenskej republiky
v dňoch 15. 5. 2023 – 21. 5. 2023 zbieraním príspevkov do prenosných pokladničiek s naším logom našimi dobrovoľníkmi.

Ak by naši obyvatelia radi podporili verejnú zbierku Modrý gombík 2023, jednoducho tak môžu urobiť prostredníctvom prevodu na účet zbierky. Viac informácií tu: http://www.modrygombik.sk

Prispieť je možné tiež prostredníctvom QR kódu z Vášho mobilu:

Otvorte si aplikáciu Vášho internet bankingu a naskenujte si QR kód cez platbu.)

Ďakujeme všetkým darcom.

 

Zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img