ISSN 1337-8481

pondelok, 15. apríla, 2024

V Majcichove triumfovala Bacsová z Košíc

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Table Tennis Club Majcichov |MM|  Slovenský pohár mládeže v kategórii mladšie žiačky odohrali v sobotu 22. 4. 2023 v Majcichove. Štvrté a zároveň posledné kolo Slovenského pohára sezóny 2022/2023 v tejto kategórii usporiadal domáci Table Tennis Club Majcichov.

MAJCICHOV. Turnaj Slovenského pohára mládeže usporiadali v Majcichove už 24-krát, v kategórii mladšie žiačky už šiesty raz. Pri rekordnej účasti 69 dievčat z celého Slovenska sa víťazkou turnaja tentokrát stala hráčka STK Lokomotíva Košice a štvorka slovenského rebríčka Bianka Bacsová, ktorá vo finále zvíťazila nad Martinou Hrabajovou z MŠK Žiar nad Hronom. Bronz za 3. miesto získala Dominika Deviatková z ŠKST Bošany, a to v súboji so svojou oddielovou kolegyňou Vivien Murkovou, ktorej sa ako jednotke slovenského rebríčka medaila neušla. Turnaj odohrali aj dve dievčatá z domáceho stolnotenisového klubu TTC Majcichov. Nela Kopáčiková a Marianna Partlová po postupe do vyraďovacích bojov obsadili zhodne celkové 33. miesto, ich oddielové kolegyne Ela Partlová a Rebeka Belavá zo základnej skupiny nepostúpili. Z turnaja si najlepšia trojica dievčat okrem pohárov odniesla aj tradičné cukríkové kytice, knižné ceny a poukážky na nákup športového tovaru.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img