ISSN 1337-8481

utorok, 23. apríla, 2024

Družstvo Kadetov z BK Lokomotíva Sereď sa predstaví na tohtoročných majstrovstvách Slovenska!!!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Ďalším družstvom, ktoré sa zo seredského basketbalového klubu predstaví na finálovom turnaji budú hráči do 17 rokov. Od úvodu sezóny v zápasoch jasne dominovali a patrili k najlepším družstvám v tejto kategórií. Ukázali to hneď v prvých zápasoch, keď celú kvalifikáciu zvládli bez jediného zaváhania a prebojovali sa medzi 8 najlepších družstiev na Slovensku. Túto časť sezóny dokonale ovládli, keď zo 14 zápasov zaváhali iba dvakrát. Právom im tak opätovne patrilo prvé miesto v tabuľkepostup do nadstavbovej časti súťaže, medzi 4 najlepšie družstvá na Slovensku. Táto skupina sľubovala kvalitné zápasy. Z 20 duelov, ktoré naši basketbalisti odohrali, zvíťazili až v 16 prípadoch. Celkovo im tak patrí 2. miesto v tabuľke a zaslúžený postup na tohtoročné majstrovstvá Slovenska.

Naši kadeti počas aktuálnej sezóny zbierali skúsenosti aj v stredoeurópskej mládežníckej basketbalovej lige. V tejto súťaži taktiež patria k jedným z najlepších družstiev a už začiatkom júna ich čaká finálový turnaj aj tejto medzinárodnej súťaže. Veríme, že získané skúsenosti z medzinárodných zápasov využijú aj počas majstrovstiev Slovenska, ktoré sú na programe od 26. do 28. mája 2023.

V piatok 26.5.2023, vo štvrťfinálovom zápase majstrovstiev Slovenska, vyzvú seredskí kadeti súpera z B.S.C. Bratislava.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img