ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

Brigádovali, aby vyčistili okolie

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V posledných rokoch sa stále väčšia pozornosť venuje zlepšeniu kvality životného prostredia. Počas jarných mesiacov sa preto vo viacerých mestách organizujú aktivity zamerané na čistenie a ochranu prírody. Dobrovoľníci, organizácie či firmy pomáhajú pri čistení ciest, parkov, lesov a verejných priestorov. Nedávno sme boli svedkami iniciatívy seniorov z Denného centra na Jesenského ulici, ktorí sa zapojili do brigády na čistenie okolitého priestranstva. Dobrovoľníci vyčistili trávnik, záhony, upravili petangové ihrisko, pozametali chodníky a úpravou prešlo aj drevené sedenie. Vedúci DC Jozef Valábek organizuje brigády s cieľom upraviť okolie pravidelne. Takéto aktivity zároveň utužujú priateľské vzťahy a pomáhajú seredským seniorom udržať sa v kondícii. Hoci sú niektorí už naozaj vo vyššom veku chuť do práce a elán im nechýba. Po skončení brigády boli síce všetci unavení, ale aj spokojní s výsledkom práce. Ukázali, že vek nie je prekážkou v tom, aby sme sa starali o okolie v ktorom žijeme či pracujeme.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img