ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Termíny rybárskych pretekov a oznam o predpredaji povoleniek

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

SRZ MsO Sereď /  Predpredaj povoleniek na oboje rybárske preteky pre dospelých sa bude konať dňa 24.4.2023 o 16:00.

V prípade, že by sa povolenky nevypredali, bude predaj pokračovať až do 26.4.2023 (v rovnakom čase). V prípade vypredania povolení Vás budeme informovať.

Termíny rybárskych pretekov sú nasledovné:

1.5.2023 – rameno Horný Čepeň – dospelí – Pretek bude prebiehať od 6:00 do 13:00. Cena 20€.

6.5.2023 – bagrovisko Šintava – dospelí – Pretek bude prebiehať od 6:00 do 13:00. Cena 20€.

7.5.2023 – bagrovisko Šintava – detské – predaj povoleniek sa bude konať pred pretekom od 6:00. Samotný pretek bude prebiehať od 7:00 do 12:00. Cena 5€.

13.5.2023 – rameno Horný Čepeň – Veľké rybárske preteky – 160€ (vypredané)

25. – 28.05.2023 – bagrovisko Šintava – Šintava Carp Cup – 420€ (vypredané)

22.10. – 28.10.2023 – Kráľová Carp Cup – 1.500€ (vypredané)

Výbor SRZ MsO Sereď

 

zdroj: srzsered.sk

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Ano keby len preteky..😃 a hnusny fetoši vid popri váhu….xy festivalov fetackych co rozjebu a oseru pol lesa…a nehovorim o bordeli..vid kemp.co po nich zostane….a hnusny skurvenci čo vyjebu bordel do porondy..atd atd..takze preteky znecistuju prostredie..😆

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img