ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Tvorivé dielničky v ŠKD

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

ZŠ Juraja Fándlyho Sereď /  „Gúľaj sa vajíčko, cez hory, doliny, prines náš Veľkonočný pozdrav do každej rodiny“.

Aj keď to tak vonku nevyzerá, prišla k nám jar a sňou sa nám blížia aj Veľkonočné sviatky. Ako by to bolo, keby sme si aj my v 5. oddelení nepripravili pre šibačov maľované vajíčka. Najskôr sme maľovali v triede ale to nám nestačilo, a tak sme sa vybrali do múzea na veľkonočné tvorivé dielničky. Deťom išla práca od ruky. Vyskúšali si rôzne techniky maľovania vajíčok, vypaľovanie do dreva či výrobu náramkov z bavlniek. Deti odchádzali domov s plnými rukami výrobkov a s úsmevom na perách. Tvorenie ich veľmi bavilo, veľké poďakovanie patrí všetkým tetuškám, vďaka ktorým sme strávili príjemné popoludnie.

Za spoluprácu ďakujem triednej učiteľke Mirke Borkovičovej a samozrejme deťom.

Vychovávateľka Táňa Markechová

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img