ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

Hliadka Mestskej polície vypátrala hľadanú osobu

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Mestská polícia Sereď /  Mestská polícia prijala od OR PZ Galanta žiadosť o spolupátranie po hľadanej osobe, ktorá nenastúpila do výkonu trestu odňatia slobody.

V pondelok hľadanú osobu hliadka MsP do 2 hodín vypátrala a predviedla na OOPZ Sereď, odkiaľ putovala do UVTOS Leopoldov.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 MISTRE 🤣🤣🤣🤣🤣VEĎ TO JE ŠIMEKOV pohrobok ŠIMEK PETER a spol .RAKLOVCI DVAJA A ICH DRUŽINA

 2. Však to je ich robota, či mýlim sa?
  Každý 2 článok Mestka policia niečo urobila, už to je moc okaté, že posúvajú hneď čo urobili 🤣
  Veď berú za svoju prácu plat , za výsledky sú hodnotený pracovne a následne odmenený finančne .
  Dúfam že nebudú články Mestka policia udelila pokutu za psíka 🙈

 3. Ty si tuším príslušník msp 😀 Ako som pisal treba aj komu dali pokutu sem dať veď neberú plat za robotu 😀 .
  O mne článok nepíše nikto a pracujem poctivo

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img