ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Deň učiteľov na ZŠ Jana Amosa Komenského

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

28. marec je oslavou výnimočnej práce pedagógov. Najlepším učiteľom je život sám. Učiteľ je ten, ktorý dáva žiakovi to najcennejšie, základy pre život. Pretože od základov sa odvíja všetko. Nie je to iba o učiteľovi, ale aj o žiakovi a jeho rodine. Spoločne tvoríme neoddeliteľný celok. Vraví sa, že najlepšia škola je tá, v ktorej sa deti učia s radosťou. Radosť pociťujú, keď majú chuť spoznávať nové, objavovať, tvoriť. Veríme, že aj naša škola je pre žiakov plná  zážitkov a zábavy.

Dnešný DEŇ UČITEĽOV na našej škole bol netradičný. Na niektorých hodinách na 1.stupni si rolu učiteľov vyskúšali rodičia. Iba jeden rodič sa odhodlal postaviť pred žiakov na 2.stupni. Po konzultácii s učiteľmi prišli všetci svedomito pripravení.  Pre všetkých – žiakov, učiteľov a rodičov to bol obohacujúci zážitok.  Zvládli to super, za čo im patrí veľká vďaka!

DEŇ UČITEĽOV spríjemnili všetkým pedagógom aj žiaci zo školského parlamentu úprimným poďakovaním v mene všetkých spolužiakov, pani kuchárky sladkým prekvapením či Coffee VERONIA dobrou kávou.

Ďakujeme našim rodičom, žiakom a všetkým, ktorí dnes spríjemnili deň našim učiteľom!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img