ISSN 1337-8481

piatok, 24. mája, 2024

Policajti zadržali ďalšie 2 vodičáky. Muži mali šoférovať úplne na mol

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Dopravní policajti z Trnavy boli včera večer privolaní k dvom vodičom, ktorí nafúkali 2 a viac promile. Jeden spôsobil dopravnú nehodu, druhý mal priviesť na kamióne tovar do firmy.

 

PARKOVANIE S 2,5 ‰ MU NEVYŠLO

V obci Vlčkovce mal 42 ročný vodič na aute Audi A3 naraziť do zadnej časti zaparkovaného auta Renault. Po nehode ho policajti podrobili dychovej skúške, ktorej výsledná hodnota sa vyšplhala na takmer 2,5 promile.

Policajti muža na mieste obmedzili na osobnej slobode a za jazdu pod vplyvom alkoholu ho riešia v tzv. superrýchlom konaní. V zmysle zákona mu môže hroziť až ročný pobyt vo väzení.

 

OPITÝ MAL ŠOFÉROVAŤ KAMIÓN

Polícia prijala oznámenie od pracovníka firmy v obci Voderady, kam mal prísť vodič nákladného auta zjavne pod vplyvom alkoholu. Po vykonaní dychovej skúšky zo strany pracovníkov firmy, muža podrobila dychovej skúške aj privolaná policajná hliadka. Pri oboch nafúkal 51 ročný kamionista približne 2 promile.

Policajti začali vo veci trestné stíhanie pre trestný čin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. V prípade dokázania viny by mohol mužovi z Bosny a Hercegoviny, ako vodičovi z povolania, hroziť trest odňatia slobody až na 5 rokov. Prípad si prevzal trnavský vyšetrovateľ.

JAZDITE ZODPOVEDNE!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img