ISSN 1337-8481

nedeľa, 16. júna, 2024

Finančná spravodajská jednotka uložila banke 365.bank pokutu 2 milióny Eur

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Rozhodnutím finančnej spravodajskej jednotky Prezídia Policajného zboru č. PPZ-FSJ2-20-027/2021-KPO zo dňa 19.12.2022, ktoré nadobudlo právoplatnosť dňa 22.3.2023 v spojení s rozhodnutím ministra vnútra Slovenskej republiky č. SL-OLVS-2023/005666-005 zo dňa 06.03.2023, bola povinnej osobe 365.bank, a.s., so sídlom Dvořákovo nábrežie 4, 811 02 Bratislava, IČO: 31 340 890 uložená pokuta vo výške 2 000 000,- Eur a sankcia zverejnenia právoplatného rozhodnutia o uložení pokuty za porušenie ustanovení zákona č. 297/2008 Z. z. o ochrane pred legalizáciou príjmov z trestnej činnosti a o ochrane pred financovaním terorizmu a o zmene a doplnení niektorých zákonov, ktorá spočíva v uverejnení výrokovej časti právoplatného rozhodnutia o uložení pokuty za správny delikt na webovom sídle finančnej spravodajskej jednotky po dobu piatich rokov.

rozhodnutie_pokuta365.bank

zdroj: Polícia SR

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Oni veľmi dobre vedeli prečo si nemajú všímať tue machinácie z veľkými sumami na účtoch J&T majitelia J&T – Ivan Jakabovič a Jozef Tkáč…

  2. Aj tak to zaplatia majitelia účtov,čoskoro európske banky nahlasia problémy (tak,ako ta Švajčiarska banka,ale papaláši si nezabudli nadrbať odmeny),ale sme sa tým Rusom pomstili

  3. Švajčiarske banky nemajú problém s ochranou legalizácie príjmov z trestnej činnosti. Stačí im odvolať sa na bankové tajomstvo.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img