ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

Dávajte si pozor pri prechádzke na Larzenkách!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Pozor!

Všimli sme si, že vyčistené Larzenky spolu s krásnym počasím zvýšili počet návštevníkov v tejto lokalite. Chceme vás však upozorniť na tento strom. Patrí k najvyšším a najstarším, avšak pri jeho detailnom prezretí sme si všimli, že môže byť nebezpečný, nakoľko je veľké percento kmeňa spráchniveného. Nepomohlo ani to, že niekto do neho pred rokmi nalial betón (?). Upovedomili sme o tom mesto Sereď. Pokiaľ vydá mesto nejaké stanovisko, odporúčame vám nechodiť po miestach možného pádu stromu. Nemáte za čo. Dávajte si pozor!

zdroj: FB Bistro Galéria

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. ten strom vyzera nebezpecne a rozhodne by sa to malo riesit zo strany mesta, myslim ze tam dlhe preverovanie a konanie nie je na mieste… to je evidentne chory strom a je potrebne zakrocit kym zabije niekoho dieta ktore sa pozabudne

  2. Viac ako raz som upozorňoval na staré 60 ročne topole na Fandlyho sídlisku. Je to mu ale týždeň čo bol silný vietor, no a suché haluze našťastie nikomu nepadli na hlavu. 5 či 6 kg konár keď padne z výšky 10 či 20 metrov pokiaľ vieme váha sa znásobuje pri páde z výšky. Smetné stanovisko je pod stromom.

  3. Ak by sa toto miesto pravidelne kosilo tak by malo veľký potenciál. Netreba tam nič budovať stačí iba pokosiť.

  4. Doneste knam popylovane dodvora na cukrovarska ulic necha mame ako kuryt v dome mame zimi okna mokre dekuji pane primatori

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img