ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

Ďalší Trnavčan z futbalového štadióna skončil v putách. Čelí obvineniu z trestného činu

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  V súvislosti s výtržnosťami, ku ktorým došlo začiatkom tohto mesiaca na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave, počas futbalového zápasu medzi mužstvami FC Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava, padlo ďalšie obvinenie. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III vzniesol na základe zabezpečenej dôkaznej situácie obvinenie z trestného činu útoku na verejného činiteľa 22-ročnému Kristiánovi M. z Trnavy.

Obvinený mal počas uvedeného zápasu v sektore hostí Národného futbalového štadióna v Bratislave, počas odchodu poriadkových jednotiek z tribúny, zaútočiť na policajta Pohotovostného policajného útvaru. Policajta, ktorý prechádzal okolo neho kopol pravou nohou do oblasti chrbta, pričom následne ďalšieho policajta napadol úderom päsťou do oblasti hlavy.

Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III v priebehu včerajšieho dňa menovaného zadržali a eskortovali na príslušné policajné oddelenie za účelom vykonania ďalších procesných úkonov. V prípade preukázania viny pred súdom hrozí obvinenému trest odňatia slobody na jeden až päť rokov.

Pripomíname, že počas futbalových zápasov polícia nebude tolerovať vyčíňanie futbalových chuligánov a do budúcna využije všetky zákonné oprávnenia, aby k takýmto útokom zo strany futbalových chuligánov nedochádzalo.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. to nie su fanusikovania ale zakomplexovane chudinky, ked uz sa v zivote nedari, tak sa musi aspon ukazovat aky je frajer

  2. Mmmh sami expert. Tarate tu kktiny, zavretý v izbe doma po šichte po 10 hodinách tu vypisuje asi svoje vlastné stavy

  3. dufam ze dementovi narthnu rit v base. Potom uz nebude taky frajer. A chudaci co ho ospravedlnuju su rovnake hovna jak je aj on. Kazdy jeden co nosi nalepky ACAB, alebo tricka, alebo to vypisuje po forach je vacsinou stroskotanec, opilec, nespokojny so svojim zivotom, vecne zakomplexovany a povacsine aj nepritazliveho vzhladu. Taka je realita.

  4. Pre an.19:20 ako si prišiel na tento tvoj výlev? Sú hentaky,taký,onaký. Poznáš ich? Či vlastná skúsenosť? Povedz.

  5. A toho co dopichal tu zdravotnú sestru neukázete aspon rozmazanú foto nech vieme o čo tu ide? Alebo by ma zaujímalo či sa nebude posudzovať psych stav tohoto pubertálne zmýšľajúceho telesa ako to je v prípade toho pijana čo zmárnil životy mladých ľudí na zochovej ul? Veľmi zaujímavé že v niektorých prípadoch je hneď všetko jasné a v niektorých sa to zahmilieva ….

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img